Markanız ve ürünleriniz Facebook reklamları ile gözde, satışlarınız yükselişte! 

Sosyal medya ağları içerisinde en aktiflerinden biri olan Facebook reklam modelleri ile sesinizi hedef kitlenize direkt duyurun! Bir işletme sahibi olarak siz de Union İstanbul aracılığıyla reklam vererek rekabete katılın.

woman showing facebook icon 1
pile 3d facebook logos 1

Facebook Reklamları İle Gelirinizi Arttırın

Facebook üzerinde yalnızca birkaç dakika vakit geçirseniz bile Facebook reklamları ile karşılaşırsınız. Hemen hemen her alan ve konuda Facebook üzerinden reklam verilebilmektedir. Ülkemizin en çok üyesi bulunan sosyal medya aracının Facebook olduğu unutulmamalıdır. İnsanların ilgi alanına giren bu önemli mecra potansiyel müşterileri de beraberinde getirmektedir. 

Dünya üzerinde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Hiç kuşku yok ki bu kadar çok insanın bir arada bulunduğu bir mecrada herhangi bir firmanın kendi tanıtımı ve reklamını yapması firma için oldukça etkili bir yöntem olmaktadır. Instagram, Twitter ve Facebook gibi önemli sosyal medya araçları da firmaların site üzerinden reklam yapmasına izin vermektedir. 

Yapılan araştırmalar görsel medyanın bireyler üzerinde çok daha etkili olduğunu göstermektedir. Ayrıca insanlar sosyal medya araçlarında uzunca vakit geçirmektedir. Dolayısı ile bir kişinin Facebook gibi bir sosyal medya hesabı üzerinde göreceği tanıtım ve reklam, şirket adına olumlu bir etki oluşturmaktadır.

Reklamcılıkta Profesyonel Hizmet

Union İstanbul tam olarak bu farkındalıktan hareketle çalışmalarını yürütmektedir. 2011 yılından bugüne kadar reklam alanında profesyonel hizmet vermekteyiz. Her alanda olduğu gibi reklam alanının da kendisini güncellemesi gerektiğini savunmaktayız ve bu düşünce ile yönümüzü değişen ve gelişen teknolojiye dönmüş bulunmaktayız. Hal böyle olunca Facebook reklamları özelliğini müşterilerimize alternatif bir seçenek olarak sunmak en önemli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Her işletme uygun bir fiyata kendi tanıtımını ve reklamını vermek ister. Ancak reklam vermek tek başına yeterli değildir. Verilmiş olan bir reklamın doğru zamanda, doğru hedef kitlesi ile buluşmuş olması ziyadesiyle önem arz edecek ve verilmiş olan reklamın sağlıklı sonuç vermiş olmasını sağlayacaktır. 

Var olan bütçeyi, mevcut ürününüzle en çok ilgilenmekte olan bir kitle için değerlendirmek, halihazırda kullanılmakta olan reklam seçenekleri arasında en makul olanı olarak kabul edilmektedir. Union İstanbul, Facebook reklamlarıyla siz de daha fazla kişiye ulaşarak markanızı büyütün! 

index finger touching virtual button 1

Sıkça Sorulan Facebook Reklamları Soruları

UNION İstanbul ile Facebook reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Facebook reklamlarını firma ya da markaların ürün ya da hizmetini ulaştırmak istediği kitlelere, kendilerini en iyi ifade eden mesajları oluşturarak erişebildikleri ücretli uygulamalar olarak değerlendirebiliriz.

Facebook reklamları, hedef kitlenize potansiyel müşteriler, internet sitesini ziyaret edenler ve markanın mobil uygulamasını kullananlar sayesinde ulaşarak satışlarınızı yukarı taşır. Her bir ürün için hedef kitle belirlenmesine olanak sağlayan Facebook reklamları, ilgi alanına yönelik yapılan hedeflemeler ile de alışveriş oranını artırır.

Bu soruya tek ve basit bir cevap vermek kolay değildir. Yazılı basındaki gibi kelime sayısı ya da kapladığı alana göre ücretlendirmenin geçerli olmadığı bu reklam bütçeleri amacın ne olduğu, hangi reklam tipinin kullanıldığı, ne kadar kişiye ulaşılmak istendiği gibi bazı kriterlere göre belirlenir.

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?

    HİZMETLERİMİZ

    FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM