Google Haritalar ile Herkes Konumunuzu Bilsin

İnternet kullanımının ve akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla Google Haritalar’ın önemi arttı. İşletmenizin kurumsal açıdan birçok artı sağlaması bu kayıtla mümkündür.

Potansiyel Yeni Müşterilere Erişim 

Arama yapıldığında bir işletmenin adresinin yer alması, açık görünür ve ulaşılabilir bir alan bulunması, potansiyel yeni müşterilere sahip olunması anlamına gelir. Yeni müşterilere görünürlük açısından verdiğiniz şeffaf durum sayesinde avantajlı biir çözüm elde etmiş olursunuz. İnsanlar sanal ortamdan arama yaparken hala tedirgin olabildikleri için firma şeffaflığı ve açık adres gibi ayrıntılar önem kazanır. Union İstanbul olarak bu ve tüm benzeri dijital reklamcılık işlemlerinde bütünsel olarak avantajlar elde ediyoruz.

Kolay Bulunabilirlik Açısından Harita Kaydı

Google haritalara kayıt akıllı telefonlar sayesinde kolayca gerçekleşebilir.  Telefonda arama yapan bir kişi acil ulaşacağı yer için yol tarifi de alarak hızlı ulaşım sağlayacaktır. Bu da acil birtakım ihtiyaçlarınızın karşılanmasına katkı sağlayabilir. Google haritalara kayıt yaptırdığınızda mobil sayesinde müşteri sayınızda da artışlara rastlarsınız.

İşiniz İle Alakalı Aramalarda Öne Çıkma

Farklı sektörlerden işletmeler kendi alanlarında rakip firmalara göre harita kaydı yaptırarak öne çıkabilmektedir. Kaydı olan firmalar, Google tarafından daha kolay şekilde fark edilmektedir. 

Adres Tarifi Gereği Kalmaz

Birçok işletme kendi yoğunlukları devam ederken adres tarifi vermek zorunda kaldığı için aksamalar yaşayabiliyor. Bu nedenle sürecin aksamaması adına tarifi Google haritalar üzerinden temin etmiş olursunuz. İşletmeler de müşteriler de bir anlamda avantaj elde edecektir.

Marka Bilinirliği Artışı

Markanızın firma fotoğraflarıyla beraber adres açıklamasında yer aldığı düşünülürse bu detay dijital pazarlama anlamında avantaj demektir. Adres, telefon, web sitesi, sitedeki fotoğraflardan bazıları vs. bu alanda görüntülenmektedir.

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?