Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO ajansı, site sahibi olan bireylere sıralama almak adına çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin temel amacı sıralamada fark yaratmaktadır. Çünkü var olan site hangi sektörde olursa olsun rakipleri bulunacaktır. Rakipleri arasında öne çıkmak için sitede bazı entegrasyon işlemlerinin yapılması şarttır. Bu alanda SEO Ankara hizmetleri aktif olarak rol oynayacaktır.

Union İstanbul olarak, Ankara başta olmak üzere farklı şehirlerde konumlanmış olan bireylere hizmet vermekteyiz. Kişisel siteler ya da firma sitelerine sunduğumuz SEO hizmeti sayesinde sıralama almalarına yardımcı olmaktayız. Böylece var olan rakipleri önüne geçen firmalar hedeflediği satış/ hizmet sunumunu gerçekleştirerek kâr elde edebilmektedir.

seo hizmeti nedir

Web Siteniz için Ankara’da SEO Hizmeti

Ankara SEO anlamında ihtiyacın yüksek oranda bulunduğu şehirlerden sadece birisidir. Büyük bir şehir olması var olan hizmet ve firma sayısında artışa neden olmaktadır. Diğer taraftan kişisel çabalarla kurulan web siteleri için de SEO hizmeti zorunlu hale gelmektedir.

Günümüzde bölgesel SEO (Yerel SEO) ve genel SEO olarak iki farklı uygulama bulunmaktadır. Eğer bireyler bölgesel hizmet sunuyorsa özellikle şehir bazında SEO yapmak zorundadır. Bu noktada Ankara SEO ajansı bularak hareket etmeli, gerekli hizmeti satın almanız gerekecektir.

Diğer taraftan sadece bölgesel değil genel anlamda bir sıralama almak adına da SEO hizmeti almak gerekecektir. Aksi takdirde Google başta olmak üzere diğer tarayıcılarda yer alamayarak amacınıza hizmet edemezsiniz. Bu yüzden web siteniz adına Ankara SEO uzmanı bularak ilerlemenizi sürdürmelisiniz. İşte, tam da bu noktada Union İstanbul firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bölgesinde SEO Hizmeti Neden Önemli?

SEO firması, bir web sitenin ihtiyacı olan çok farklı alanlarda hizmet vermektedir. Önceliği tarayıcı entegrasyonu sağlamaktır. Ancak bunun da ötesinde kullanıcı deneyimine dikkat ederek, bireylerin web siteden memnun kalmasını hedefler. Örneğin bu alanda; sitenin açılış süresi, yanıt verme durumu, hata kodları gibi çeşitli alanlara dikkat edilir. Bu sayede sitenin eksik olan kısımları giderilir, hatalı alanları da düzelecektir.

Yalnız sadece bununla da kalmaz. Çünkü daha önce değinilen Yerel SEO kapsamında Ankara bölgesinde yaygın bir şekilde uygulama yapılmaktadır. Bunun temel önemi de bölgesel anlamda web sitenin öne çıkmasını sağlamaktır. Örneğin; konuma, bölgeye bağlı olarak kullanıcılar doğrudan siteye ulaşabilir. Böylece asıl hedeflenen şehir ve konumdaki bireylere ulaşım sağlanarak hedef dışında harcama da yapılmamaktadır.

kurumsal-seo-ajansi
seo hizmeti neden almaliyiz

Kısaca Ankara SEO hizmeti ile elde edebilecekleriniz şunlardır ve önemini de açıklayacaktır:

 • Yerel SEO ile belirli konumdaki hedef kitlesine erişim,
 • Tarayıcılarda rakipleri geçme,
 • Üst sıralarda yer alarak hizmet/kâr oranını arttırma,
 • Kullanıcı deneyimini arttırma,
 • Web sitenin ihtiyacı olan temel özellikleri entegre edebilme.
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Profesyonel Ekip
0 +
Ödül

Ankara'da SEO Uzmanlarımızın Yardımıyla Google'da Üst Sıralara Yükselin

Ankara SEO hizmeti alınmasının temelde ilk amacı Google’da üst sıralara yükseltmektir. Çünkü var olan düzenlemelerin yapılması tarayıcı tarafından fark edilecektir. Böylece iyileştirilmiş durumlar neticesinde bu alanda eksik kalan rakiplerinizin önüne geçmenizde yardımcı olacaktır. Diğer taraftan durum sadece tarayıcı ile sınırlı kalmayacaktır.

Google özellikle son yıllarda yaptığı güncellemeler ile kullanıcı deneyimine önem vermektedir. Bu yüzden Google ilk sayfada çıkmak için kullanıcılarınızı memnun etmeniz gerekir. İlk sıraya yükselmenin temel koşulu burada yaratacaktır. Eğer gerekli kontrolleri yapmak ve bu yönde kullanıcı deneyimi sayesinde ilk sayfaya yükselmek isterseniz Union İstanbul firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

seo

Ankara’da SEO Hizmetlerimiz için Rakiplerinizi Geride Bırakın

SEO ajans olarak öne çıkan Union İstanbul, rakiplerini geride bırakmak isteyen web sitelerine yardımcı olmaya devam ediyor. Üstelik yılların verdiği tecrübe ile birlikte yapılması gereken işlemleri sizler adına profesyonel şekilde sağlıyoruz. Bulunduğunuz sektörde rakibiniz çok ise endişelenmenize gerek yok. Oldukça kısa bir sürede işlemleri yaparak web sitenizin yukarı sıralara çıktığını görebilirsiniz.

Rakiplerinizde var olan özellikleri web sitenize taşıyabilirsiniz. Ancak bunun dışında öne çıkmanız için gerekli olan ekstra özellikleri de elde edebilirsiniz. Özellikle Google tarafından önem verilen unsurları web sitenizde hayata geçirirsiniz. Arama motoru optimizasyonu SEO uzmanlığı kapsamında yapılan tüm bu işlemler rakiplerinizi geride bırakmanız için yeterli olacaktır.

Ankara’da SEO Uzmanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ankara seo firmasi

Google aramalarında ilk sayfada çıkmak adına Ankara SEO danışmanlığı almak isteyebilirsiniz. Fakat bu aşamada seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle firmanın bu alanda tecrübe sahibi olması gerekir. Aynı zamanda sizin sitenize uygun bir sektörde çalışmış olması da etkili olacaktır.

SEO’nun sürekli güncellenmesinden dolayı geçmiş çalışmalardan sıyrılmış, yenilikçi bir firma olması önemlidir. Union İstanbul olarak Google güncellemelerini yakından takip ediyoruz. Böylece en ufak bir yeniliği dahi sitenize taşıyarak sizlerin bu alanda rakiplerinizi geçmenizi sağlıyoruz. Siz de kısa sürede iletişime geçerek Google üst sıra reklam örnekleri verebilir ya da metin çalışmaları ile sitenizi öne atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Google SEO uzmanı seçmek adına genel olarak şu aşamalara dikkat etmelisiniz:

 • Deneyimli SEO ajansı olmalı,
 • Sektörünüzde daha önce çalışmalı,
 • Referansları bulunmalı,
 • Zaman ve mekandan bağımsız hareket etmeli,
 • Gelişimlerden rapor ile bilgi vermeli,
 • Güncelliği takip etmeli.

Google SEO uzmanı, Yerel SEO sayesinde lokasyona özel olarak çalışabilir. Ankara geneline sunabildiği gibi sadece belirli şehirlere uygun da hareket edebilir. Bunu yaparken özellikle Ankara Google reklam hizmetinden yararlanacaktır. Böylece araştırmayı yapan kişinin konumuna göre doğrudan sonuçlar karşısında bulunacaktır.

Google da öne çıkmak için net bir süreden bahsetmek oldukça zordur. Çünkü web sitenizin bulunduğu sektör, daha önce yaptığı çalışmalar gibi çeşitli unsurlara göre durumlar değişiklik gösterecektir. Bu anlamda acele etmemeli en az 3-6 ay arasında beklenmesi gerekebilir.

Google da ilk sırada çıkmak ile ilk sayfaya gelmek farklı şeylerdir. Sektörde eğer rakip sayısı az ise yapılacak temel çalışmalar ile ilk sayfaya gelmek oldukça kolay olacaktır. Ancak rakibin artması ile birlikte sürenin de artış göstereceğini unutmamanızda fayda bulunmaktadır. Bu süre ortalama 3-6 ay olabilmektedir.

Tarayıcılarda ilk sayfada çıkabilmek için site optimizasyonu ve içerik kalitesi önemlidir. Her şeyden önce sitenin SEO uyumlu kurulması gerekir. Böylece alt yapısı daha zengin olacaktır. Diğer taraftan kullanıcı deneyimini arttırmak adına da çeşitli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Son olarak SEO uyumlu makale yazıldığı takdirde zirveye oturmak kaçınılmaz olacaktır.

Web sitenin amacı, bulunduğu sektör dikkate alınarak ilerlendiğinde SEO firması seçiminde bulunmak kolaylaşacaktır. Diğer taraftan SEO ajansının deneyim ve referans bilgisi de olumlu sonuçlar almanızda etkili olacak bazı unsurlardır. Kısa sürede sıralama almanın yolu buradan geçtiği için mutlaka bir SEO ajansı ile anlaşmanız gerekmektedir.

Kullanıcıyı sitede tutabilmek için etkileyici ve işlevsel bir tema kullanılmalıdır. Arama motorlarının siteyi rahatlıkla tarayabilmesi kod yapısının temiz ve sitenin yeterince erişilebilir olmasına bağlıdır.
Tasarımınız kötü ise bu, savaşı daha başından kaybettiğiniz anlamına gelir. SEO çalışmalarının temelini meydana getiren tasarım, ajansımızın uzmanlık alanına dâhil olan hizmetlerdendir.