SEO ÇALIŞMASIYLA WEB SİTENİZ 1. SAYFADA YER ALSIN

Google’da yapılan aramalarda, kullanıcıların %80’i organik sonuçlara tıklar ve organik sonuçlarda listelenmiş sitelerden ürün & hizmet ihtiyaçlarını karşılarlar. Organik sonuçlarda yükselerek organik trafiğinizi, buna bağlı olarakta satışlarınızı arttırabilirsiniz. Organik sonuçlarda yükselmek için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapılması gerekmektedir.

 
hdillu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

İngilizce search engine optimization kelimesinin kısaltılmışı olarak dilimize gelen “SEO”nun  Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu demektir. SEO; çalışması yaptığımız platformları ( web site, Youtube kanalı, sosyal medya hesapları vs. ) arama motorlarının belirlediği kriterlere göre optimize etme, bunları yaparken analitik, stratejik yollar izleme çalışmalarının tümüne denilmektedir. En net şekilde ifade etmek gerekirse SEO; çalışma yaptığımız platformları, belirlediğimiz kelime ve kitleye göre arama motorlarına üst sıralara çıkarma çalışmasıdır.

 
seo

SEO Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?


Yıllardır dijital pazarlama ve SEO alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdüren işletmemiz, yerel ve global olarak yapmış olduğu SEO çalışmaları ile sistemin tüm mantığını en iyi bilen işletmelerden birisidir. Anlık olarak arama motorlarında gelişen güncellemeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin bizlerden almış olduğu SEO hizmetini güncel kriterlere bağlı kalarak yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Union İstanbul kadrosunda yer alan arkadaşlarımız kendi dallarında oldukça başarılı çalışmalara imza atmış olmakla birlikte, müşterilerin memnuniyetini kazanmak adına yapmış oldukları analiz sonuçlarını paylaşarak, bu çalışma sonucunda nasıl bir geri dönüş elde edebileceklerini tahmini rakamlar ile sunabilecek profesyonellikte bir alt yapıya sahiplerdir.

Bizlerin gayesi, sizlere SEO danışmanlığı sunarken sadece belirlenen kelimeleri üst sıralara çıkarabilecek SEO çalışmaları yapmakla kalmayıp bu kelimelerin yan varyasyonlarını belirleyip sizlere daha çok müşteri dönüşü ve marka bilinci oluşturma stratejisini sağlamaktır. Bu çalışma mantığının en büyük getirisi ise kalıcı ve geri dönüşün uzun süreli olmasıdır.
Organik trafiğinize, dönüşüm oranınıza, marka bilinirliğinize, kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar.

Örneğin: Web siteniz üzerinden marka aramaları harici organik trafikten aylık 1.000 kullanıcı ziyaretçi çektiğinizi düşünelim. 1.000 Kullanıcıda %5’lik bir satış yaptığımızı düşünürsek, (reklamsız) ürün, hizmet veya kategori sayfalarını güçlendirerek 10.000 aylık kullanıcıya ulaştırdığımızda ortalama olarak 10x bir büyüme ve dönüşüm elde etme şansını da yakalamış olursunuz.

Rakiplerinizi inceleyerek, büyüme potansiyelinizi ve rakiplerinizin ne kadar gerisinde olduğunuzu yaptığımız analizler doğrultusunda sizlere ileterek sektördeki pasta payını da daha net anlamış olursunuz.

0
Mutlu Müşteri