HİZMETLERİMİZ

LANDING PAGE

Landing Page Tasarımı 

Ziyaretçilerin geri dönüş sağlamaları için tasarlanan ve aksiyon aldıran landing page tasarımı her firma için oldukça önem taşımaktadır.

Sanal ortamda dijital dönüşümün artması için ve bununla beraber hedef kitleye ulaşmak için tasarlanan sayfalara landing page ismi verilmektedir. UNION İstanbul olarak landing page tasarımı konusunda ve diğer tüm işlemler ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Esas amacı, ziyaretçilerin site üzerinde bir aksiyon almasını sağlayan landing page, özellikle sayfa içerisinde form doldurma, üye yaptırma, video izleme, doküman indirme ve bunlara benzer işlemler yapılmasını amaçlamaktadır.

Screenshot 1
Screenshot 2

Sıkça Sorulan Landing Page Soruları

UNION İstanbul ile Landing Page çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Tasarım sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili reklam çıkmak için daha verimli dönüş alabilmenin yolu landing page tasarımı yaptırmaktır. Landing page tasarımınızda kampanya veya sloganınız, içeriğiniz kısa ve öz olarak anlatılır, kullanıcının direk sizinle iletişime geçebileceği form entegrasyonu bulunur.

Landing page tasarımının içeriğine bağlı olarak tasarlanan sayfanın uzunluğu, işlevselliğbelirlenmesindeki i ve form yapısı fiyatların önemli unsurlardır.

Ürün veya hizmetin içeriği analiz edilerek hedef kitle göz önünde bulundurulup tasarım çıkartılır. Çıkarılan tasarım google standartlarında kodlanarak yayına alınır.

Dijital reklam kampanyalarınızdaki PPC (Pay Per Click) yani tıklama başına maliyet için özel olarak tasarlanmış landing page’lerdir. Her kampanya ayrı bir landing page tasarımı gerektirir.

İyi Bir Landing Page Sayfasında Neler Olmalı

Landing page satış arttırma için kullanılan yöntemlerden biridir. Bunun yanında hedef kitlenin sayfa üzerinde işlem yapmasını ve geri dönüş sağlanmasını amaçlamaktadır. Firmamız alanında uzman personelleri ile birlikte daha fazla aksiyon alınması ve web sitelerinizin daha fazla trafik alması için landing page tasarımı işlemlerini yapmaktadır.

Kısa süre içinde hedef kitlenin sayfada geri sönüş yapmasını sağlayan landing page için gerekli unsurlar mevcuttur.

  • Hız
  • Uyumluluk
  • Tasarım
  • İçerik
  • Strateji
  • Analiz

HİZMETLERİMİZ

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM