GOOGLE ADS REKLAMLARI

GOOGLE ADS REKLAMLARI İLE DÜŞÜK MALİYETLE DAHA FAZLA KİŞİYE ERİŞİN! 

Platform olarak Google Ads reklamları birçok açıdan artı sağlar. Doğru bir optimizasyon ve düzenli hesap takipleri için Union İstanbul’a başvuru yapabilirsiniz.

banner tasarim

Sıkça Sorulan ADS Reklamları Soruları

UNION İstanbul ile ADS Reklamları çalışmasına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Tasarım sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Google Adwords kampanyasının türleri arama ağı kampanyası, görüntülü, reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralanıyor.

Google Adwords reklamı çalışmalarında yaş, cinsiyet ve ebeveynlik durumu hedeflemeleri yapmak mümkündür.

Google Adwords reklamlarında ülke, bölge ve şehir hedeflemeleri yapmak mümkündür. Bu hedeflemeleri yaparken harita üzerinden kendi belirlediğiniz noktaları da yarıçap seçebilirsiniz.

Arama ağı olarak bilinen Google Search reklamları potansiyel müşterilerinize işletmeniz ve hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimeler aracılığıyla ulaşmanızı amaçlar. Bu ağda yayınlanan reklamlar arama ağındaki Arama ağı iş ortağı sitelerde metin reklamlar şeklinde ve Google arama sonuçlarında aynı anda yayınlanır. Görüntülü reklamlar ise 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir grupta yer alarak yayınlanır. Görüntülü reklamlarda arama ağı reklamlarının tersine kişiler reklamları aramadan görürler.

Google Ads Reklamları Nedir?

En yaygın arama motoru olan Google’ın birçok alanda sunduğu reklam modellerinin tamamıdır. Hedef kitleniz ve site optimizasyonu yapılarak, güncel algoritma doğrultusunda Google üzerinde görünürlük oranınız artabilir. Bu alanda reklam vermek, size birçok artı sağlar. Kurumsal açıdan gelişiminizin sağlanması için önemli bir konu vardır.

Ekonomik Kar Açısından Google Ads’ye Reklam Vermek

Birçok firma Google’da daha fazla görünür olmanın ekonomik açıdan getirilerini merak ediyor.  Genel mantık açısından daha fazla para kazanmak istediğiniz için satışlarınızın artmasını talep edersiniz. Bunu yapmak marka bilinirliğinizin artması için Google Ads Reklamları gereksinimi demektir. 

banner tasarim modelleri 1