Union İstanbul

BİZ; ÖNCE ANLAYIP SONRA ANLATANLARIZ!

Union İstanbul olarak, 2011’de kurulmuş, reklamın gücünü ve yaratıcılığını birleştirerek markaları öne çıkaran, 360 derece hizmet anlayışına sahip, mecra bağımsız reklam ajansıyız.

İşe başlarken önce insanı anlayıp, bulundukları topluma ve kültürel değerlere odaklanıyoruz. Onların hayat hikayelerini, duygularını, beklentilerini ve hayallerini araştırıyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, doğru iletişim için önce insanı anlamak gereklidir.

Union olarak, “Doğru Fikre, Doğru Mecra!” mottosuyla hareket ediyoruz. Markaların ihtiyaçlarını tespit ediyor, toplumun bu ihtiyaca nasıl tepki vereceğini hesaplıyor ve en uygun stratejiyi belirliyoruz.

Deneyimli bir ekip ile iletişimin bilimsel, insan duygusuna yönelik taraflarını birleştirerek, her zaman en etkili ve yaratıcı fikirleri ortaya çıkarıyoruz. Bu fikirler, bazen görsel tasarımlarda, bazen cümlelerde, bazen de reklam filmlerinde hayat buluyor.

Markalara, aradıkları ürün ve hizmeti iletişimin analitik ve duygusal dünyasını birleştirerek sunan tutkulu fikir avcılarıyız. “Doğru Fikre, Doğru Reklam” mottosuyla çalışan ve markaların başarı yolculuğunda rehberlik eden bir ekip olarak, tutkuyla işimize bağlıyız.

stanbul, Ankara ve Antalya’da yer alan 4 ofisimiz ve 120+ kişilik ekibimizle ulusal/global birçok markaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Markanızın başarı hikayesini oluşturma yolculuğunda size eşlik etmemize ne dersiniz?

UNION BACK scaled