Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO ajansı olarak hizmet veren firmamız, dijital varlığını daima ön planda tutmak isteyenlerin tercihidir.

İnternet siteniz, hiç kapanmayan online mağazanızdır ve müşterilerinizle aranızdaki en güçlü bağdır. Onu her bakımdan kusursuz hâle getirmek ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak istiyorsanız profesyonel SEO hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Unionistanbul, Ankara’da bulunan bir SEO ajansıdır. İşletmelerin web sitelerinin arama motorlarındaki sıralamalarını artırmak için arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunarlar. Ankara SEO ajansı olarak, web sitelerini analiz eder, uygun anahtar kelimeleri belirler, içerik stratejileri oluşturur, teknik SEO sorunlarını giderir ve diğer çevrimiçi pazarlama teknikleri ile işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olurlar.

Uçsuz bucaksız internet dünyasını bir okyanusa benzetmek mümkündür. Eğer bu okyanusta yalnızca küçük bir damla olmakla yetinmeyi kabul ederseniz, hedeflerinize ulaşamayacaksınız demektir. Eğer hayaliniz her geçen gün daha da ileri gitmek ise, aradığınız nitelikli hizmeti burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

seo hizmeti nedir

Web Siteniz İçin Ankara'da SEO Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti: web sitelerini arama motorlarının ve kullanıcıların istediği gibi düzenleme çalışmaları site içi SEO (on-page SEO) adını alır.Union İstanbul olarak Ankara’da müşterilerimize web siteleri için SEO uzmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Ankara SEO ajansı olarak, müşterilerimizin web sitelerini analiz ediyor, uygun anahtar kelimeleri belirleyerek içerik stratejileri oluşturuyor ve teknik SEO sorunlarını gideriyoruz. Ayrıca müşterilerimize diğer çevrimiçi pazarlama teknikleriyle işletmelerinin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarındaki sıralamalarını artırarak daha fazla trafik çekmelerine ve online varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Küçük işletmelerden seçkin markalara varana dek geniş bir müşteri portföyü bulunan ajansımız, Ankara kurumsal SEO danışmanlık firması arayışına yanıt verir.

 • SEO noktasında sitenizin eksikleri ve geliştirilmesi gereken yönleri neler?
 • Hangi noktalarda rakiplerinizden daha geridesiniz?
 • İçerikleriniz, tasarımınız, kategorileriniz, ürün ve hizmet açıklamalarınız, diğer sayfalarınız SEO uyumlu mu? Hatalı yerleri nasıl düzeltirsiniz?
 • ‘İndex alamıyorum, sıralama kaybı yaşadım, hitlerim düştü’ ve benzeri şikâyetlerinizin sebebi ne? Bu sorunları nasıl ortadan kaldırırsınız?
 • Anti-SEO saldırılarından nasıl korunabilirsiniz? Böyle bir duruma maruz kaldıysanız bundan kurtulmak için ne gibi hamleler yapmalısınız?

Buna benzer tüm sorularınıza Ankara kurumsal SEO danışmanlığı sayesinde cevap bulabilir, kendinize doğru bir yol haritası çizerek emin adımlarla yol alabilirsiniz.

kurumsal seo ajansi
seo hizmeti neden almaliyiz

Ankara Bölgesinde SEO Hizmeti Neden Önemli?

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara, her sektörün oldukça geliştiği bir yerdir. Bundan dolayı Ankara’da faaliyet gösteren firmaların işi daha zor, rakipleri daha fazladır.

Örneğin nüfusu mega kentler kadar yoğun olmayan bölgelerde, kırsal kesimlerde insanların adını duyurması, belli bir hedef kitleye ulaşması daha kolaydır. Bu tarz yerleri hedefleyen bölgesel SEO çalışmalarından verim elde etmek daha az zaman ve emek gerektirebilir.

Fakat Ankara gibi büyük illerimiz için durum tam tersidir. Pastadan pay alanların sayısı arttıkça, mücadeleniz daha çetrefilli bir hâl alır.

Siz bu pastadan yalnızca bir lokma mı yemek istersiniz yoksa büyük bir dilim mi? Yanıtınız ikinci şık ise, ihtiyacınız olan şey Ankara SEO hizmeti almaktır.

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Profesyonel Ekip
0 +
Ödül

Ankara'da SEO Uzmanlarımızın Yardımıyla Google'da Üst Sıralara Yükselin

Unionistanbul olarak Ankara’da bulunan SEO uzmanlarımızın yardımıyla müşterilerimizin web sitelerini Google’da üst sıralara yükseltmelerine yardımcı oluyoruz. Ankara SEO ajansı olarak, müşterilerimize uygun anahtar kelimeleri belirleyerek içerik stratejileri oluşturuyor, teknik SEO sorunlarını gideriyor ve diğer çevrimiçi pazarlama teknikleriyle işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin web siteleri arama motorlarındaki sıralamalarda üst sıralara yükselerek daha fazla trafik çekmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Ankara'da SEO Hizmetlerimiz ile Rakiplerinizi Geride Bırakın

Unionistanbul olarak Ankara’da sunduğumuz SEO hizmetleri ile müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarındaki sıralamalarını artırarak rakiplerinin önüne geçmelerine yardımcı oluyoruz. Ankara SEO ajansı olarak, müşterilerimizin web sitelerini analiz ediyor, uygun anahtar kelimeleri belirleyerek içerik stratejileri oluşturuyor ve teknik SEO sorunlarını gideriyoruz. Böylece müşterilerimizin hedef kitlelerine daha iyi ulaşmalarına ve online varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Ankara SEO Uzmanı Görevleri

ankara seo firmasi

 

 1. Zengin bilgi birikimini yılların tecrübesiyle harmanlayan SEO uzmanlarımız, her şeyden önce beklentilerinizi ve hedeflerinizi iyi anlayarak başlar.
 1. İnternet sitenizin ve rakiplerinizin analizi gerçekleştirilir.
 2. Yapılması gerekenler stratejik olarak planlanır ve sürecin her aşamasında tarafınıza bilgilendirme sağlanır.
 3. Ankara SEO uzmanı olarak emeğinize sizin kadar değer verecek olan deneyimli ekibimiz, size asla gerçek dışı vaadlerde bulunmaz. ‘1 haftada ilk sıra garanti’ ve benzeri söylemlerle vaktinizi çalmaz ve boş yere umutlandırmaz. Çünkü ajansımız her koşulda; güvenilir, dürüst, açık ve şeffaf olmayı ilke edinmiştir.
 4. SEO hizmetinin bir yapboz gibi olduğunu bilen ajansımız, bu yapbozu hiçbir parçayı eksik bırakmadan en iyi şekilde tamamlamaya çalışır. En ince ayrıntılar bile gözden kaçırılmaz.
 1. Yapılan bütün çalışmalar kapsamlı bir şekilde raporlanarak size sunulur. Böylece sitenizin emin ellerde olduğundan kuşku duymaz, tüm işlemleri ve sonuçlarını detaylı olarak öğrenirsiniz.
 2. Ajansımız bünyesindeki her Ankara SEO uzmanı görevleri kapsamında sitenizin ihtiyacı ne ise ona göre çalışma yapar. İçeriklerin düzenlenmesi, gerekiyorsa SEO uyumlu içerik yazımı, tasarım ve yazılım iyileştirmeleri, link inşası bunlardan bazılarıdır.
 3. Site dışı SEO hizmetinden yararlanıyorsanız, arama motorlarında sizi öne çıkarmak için çeşitli tanıtım ve reklam faaliyetleri gerçekleştirilir. Bunun için otoriter sitelerden nofollow/dofollow backlink alımı, kaliteli sitelerde tanıtım yazılarının yayınlanması, paravan blog gibi işlemler uygulanır. Siteniz sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızla entegreli duruma getirilir. Sosyal medya platformlarından ve farklı kanallardan da sitenize organik trafik sağlanır.
ankara-seo-ajansilari

Ankara Bölgesi Harici SEO Hizmeti Verdiğimiz İller

Türkiye’nin tüm illeri için özel olarak çalışma yapabilmekteyiz.  Ayrıca bir çok ilde bulunan ofislerimiz sayesinde, yüz yüze görüşme imkanınızda bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Site içi SEO, yerel SEO, site dışı SEO ve uluslararası SEO alanlarında hizmet sunuyoruz. Sitenizi her yönden optimize ediyor, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarıyor ve arama motorlarındaki prestijini artırıyoruz.

Evet. Bireysel veya kurumsal web siteleriniz için ajansımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlandırma proje detayları doğrultusunda farklılık gösterir. Net bilgi için bizimle iletişime geçerek taleplerinizi aktarmanız gereklidir. Bunun ardından kapsamlı bir değerlendirme yapılacak ve size en uygun ücret teklifi sunulacaktır.

Bu çalışmalardan verim alabilmek için zamana yayılması, belli bir program dâhilinde yürütülmesi önemlidir. Zira SEO, -deyim yerindeyse- oldu bittiye getirilebilecek bir şey değildir. Size çok kısa zamanda iddialı sonuçlar vaad edenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Ajansımız arama motorlarını manipüle etmeye yönelik, sahte/aldatıcı içerikler ve hileli yöntemler kullanmaz. Her şey doğal bir süreç içerisinde, organik ve güncel SEO teknikleriyle uygulanır. Bu nedenle çalışmanın ne kadar zaman alacağı projeden projeye değişir.

Tabii ki yapılabilir. Ankara nakliye firmaları, Ankara çilingir, Ankara inşaat firması, Ankara oto kurtarıcı vb. lokasyon bazlı arama sorgularında iyi bir sıralama elde etmeniz mümkündür.

Evet. Web tasarım ile SEO bir bütünü oluşturan iki önemli parçadır. Bunları ayrı düşünmek mümkün değildir. Bir sitenin SEO uyumlu olabilmesi için her şeyden evvel son trendlere uygun, responsive bir tasarımı olmalıdır.
Kullanıcıyı sitede tutabilmek için etkileyici ve işlevsel bir tema kullanılmalıdır. Arama motorlarının siteyi rahatlıkla tarayabilmesi kod yapısının temiz ve sitenin yeterince erişilebilir olmasına bağlıdır.
Tasarımınız kötü ise bu, savaşı daha başından kaybettiğiniz anlamına gelir. SEO çalışmalarının temelini meydana getiren tasarım, ajansımızın uzmanlık alanına dâhil olan hizmetlerdendir.