Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO ajansı olarak hizmet veren firmamız, dijital varlığını daima ön planda tutmak isteyenlerin tercihidir.

İnternet siteniz, hiç kapanmayan online mağazanızdır ve müşterilerinizle aranızdaki en güçlü bağdır. Onu her bakımdan kusursuz hâle getirmek ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak istiyorsanız profesyonel SEO hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Uçsuz bucaksız internet dünyasını bir okyanusa benzetmek mümkündür. Eğer bu okyanusta yalnızca küçük bir damla olmakla yetinmeyi kabul ederseniz, hedeflerinize ulaşamayacaksınız demektir.

Eğer hayaliniz her geçen gün daha da ileri gitmek ise, aradığınız nitelikli hizmeti burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

seo hizmeti nedir

Ankara SEO Hizmeti Nedir?

Ankara SEO Hizmeti: web sitelerini arama motorlarının ve kullanıcıların istediği gibi düzenleme çalışmaları site içi SEO (on-page SEO) adını alır.

Sitenizi belirli anahtar kelimelerde yükseltmek, arama sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmek amacıyla gerçekleştirilen faaliyetler ise off-page SEO (site dışı SEO) şeklinde tanımlanır.

Bölgesel arama sorgularında görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız yerel SEO hizmetinden faydalanmanız gerekir.

Global çapta bilinirlik elde etmeyi, yurt dışındaki potansiyel ziyaretçilerinize ulaşmayı hedefliyorsanız bunu uluslararası SEO ile başarabilirsiniz.

1

Rekabet Analizi

Union İstanbul olarak, müşterilerimizin sektördeki rakipleri analiz edilerek, en doğru anahtar kelime planlama ve uygulama ile kısa sürede başarıya ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

2

Teknik SEO

Başta Google arama motoru olmak üzere, diğer arama motorlarının web sitenizi ve sayfalarınızı kolayca tarayıp, dizine ekleyebilmesi için, mevcut sorunlar incelenerek hatalar giderilir ve daha hızlı trafik almaya başlarsınız.

3

Site İçi SEO (On Page SEO)

Arama motorlarının ve kullanıcıların sitenizi daha rahat anlaması ve kolayca ulaşarak kullanabilmesi için, Link yapısı, Title, Meta Açıklama, Görsel, İçerik vb. diğer optimizasyonlar yapılarak site içi SEO ayarları tamamlanır.

1 1

Site Dışı SEO (Off Page SEO)

Site dışı SEO yani Off Page SEO işlemlerinde, başta sosyal imlemeler, sözlükler, paravan bloglar, ve kaliteli sitelerden alınan geri bağlantılar sayesinde, marka ve çevrimiçi görünürlüğü arttırıyoruz.

2 1

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO Çalışmalarımız ile, mevcut markanızın eksiklerini, hatalarını tespit ediyor, ve yüzlerce E-Ticaret alt yapılı sitelerden edindiğimiz tecrübe ile sitenizde yapılması gereken geliştirmeler konusunda öneriler sunarak dönüşüm sayınızı arttırmayı hedefliyoruz.

3 1

İçerik Planlama

İçerik planlama hizmetimiz ile, başta sitenizdeki ürün/hizmet açıklaması, kategori açıklaması, blog yazısı gibi içeriklerin planlanması ve analizi yapılarak, alanında uzman içerik yazarlarına içeriklerinizi hazırlatıyoruz.

Ankara Kurumsal SEO Danışmanlığı

Küçük işletmelerden seçkin markalara varana dek geniş bir müşteri portföyü bulunan ajansımız, Ankara kurumsal SEO danışmanlık firması arayışına yanıt verir.

 • SEO noktasında sitenizin eksikleri ve geliştirilmesi gereken yönleri neler?
 • Hangi noktalarda rakiplerinizden daha geridesiniz?
 • İçerikleriniz, tasarımınız, kategorileriniz, ürün ve hizmet açıklamalarınız, diğer sayfalarınız SEO uyumlu mu? Hatalı yerleri nasıl düzeltirsiniz?
 • ‘İndex alamıyorum, sıralama kaybı yaşadım, hitlerim düştü’ ve benzeri şikâyetlerinizin sebebi ne? Bu sorunları nasıl ortadan kaldırırsınız?
 • Anti-SEO saldırılarından nasıl korunabilirsiniz? Böyle bir duruma maruz kaldıysanız bundan kurtulmak için ne gibi hamleler yapmalısınız?

Buna benzer tüm sorularınıza Ankara kurumsal SEO danışmanlığı sayesinde cevap bulabilir, kendinize doğru bir yol haritası çizerek emin adımlarla yol alabilirsiniz.

kurumsal seo ajansi
seo hizmeti neden almaliyiz

Ankara Bölgesinde SEO Hizmeti Neden Önemli?

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara, her sektörün oldukça geliştiği bir yerdir. Bundan dolayı Ankara’da faaliyet gösteren firmaların işi daha zor, rakipleri daha fazladır.

Örneğin nüfusu mega kentler kadar yoğun olmayan bölgelerde, kırsal kesimlerde insanların adını duyurması, belli bir hedef kitleye ulaşması daha kolaydır. Bu tarz yerleri hedefleyen bölgesel SEO çalışmalarından verim elde etmek daha az zaman ve emek gerektirebilir.

Fakat Ankara gibi büyük illerimiz için durum tam tersidir. Pastadan pay alanların sayısı arttıkça, mücadeleniz daha çetrefilli bir hâl alır.

Siz bu pastadan yalnızca bir lokma mı yemek istersiniz yoksa büyük bir dilim mi? Yanıtınız ikinci şık ise, ihtiyacınız olan şey Ankara SEO hizmeti almaktır.

seo-ajansi

Ankara Bölgesi Harici SEO Hizmeti Verdiğimiz İller

Başta İstanbul SEO Hizmeti olmak üzere

Konya SEO Hizmeti

Antalya SEO Hizmeti

Bursa SEO Hizmeti olmak üzere

Türkiye’nin tüm illeri için özel olarak çalışma yapabilmekteyiz.  Ayrıca bir çok ilde bulunan ofislerimiz sayesinde, yüz yüze görüşme imkanınızda bulunmaktadır.

Ankara SEO Uzmanı Görevleri

 1. Zengin bilgi birikimini yılların tecrübesiyle harmanlayan SEO uzmanlarımız, her şeyden önce beklentilerinizi ve hedeflerinizi iyi anlayarak başlar.
 1. İnternet sitenizin ve rakiplerinizin analizi gerçekleştirilir.
 2. Yapılması gerekenler stratejik olarak planlanır ve sürecin her aşamasında tarafınıza bilgilendirme sağlanır.
 3. Ankara SEO uzmanı olarak emeğinize sizin kadar değer verecek olan deneyimli ekibimiz, size asla gerçek dışı vaadlerde bulunmaz. ‘1 haftada ilk sıra garanti’ ve benzeri söylemlerle vaktinizi çalmaz ve boş yere umutlandırmaz. Çünkü ajansımız her koşulda; güvenilir, dürüst, açık ve şeffaf olmayı ilke edinmiştir.
 4. SEO hizmetinin bir yapboz gibi olduğunu bilen ajansımız, bu yapbozu hiçbir parçayı eksik bırakmadan en iyi şekilde tamamlamaya çalışır. En ince ayrıntılar bile gözden kaçırılmaz.
 1. Yapılan bütün çalışmalar kapsamlı bir şekilde raporlanarak size sunulur. Böylece sitenizin emin ellerde olduğundan kuşku duymaz, tüm işlemleri ve sonuçlarını detaylı olarak öğrenirsiniz.
 2. Ajansımız bünyesindeki her Ankara SEO uzmanı görevleri kapsamında sitenizin ihtiyacı ne ise ona göre çalışma yapar. İçeriklerin düzenlenmesi, gerekiyorsa SEO uyumlu içerik yazımı, tasarım ve yazılım iyileştirmeleri, link inşası bunlardan bazılarıdır.
 3. Site dışı SEO hizmetinden yararlanıyorsanız, arama motorlarında sizi öne çıkarmak için çeşitli tanıtım ve reklam faaliyetleri gerçekleştirilir. Bunun için otoriter sitelerden nofollow/dofollow backlink alımı, kaliteli sitelerde tanıtım yazılarının yayınlanması, paravan blog gibi işlemler uygulanır. Siteniz sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızla entegreli duruma getirilir. Sosyal medya platformlarından ve farklı kanallardan da sitenize organik trafik sağlanır.

Sık Sorulan Sorular

Site içi SEO, yerel SEO, site dışı SEO ve uluslararası SEO alanlarında hizmet sunuyoruz. Sitenizi her yönden optimize ediyor, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarıyor ve arama motorlarındaki prestijini artırıyoruz.

Evet. Bireysel veya kurumsal web siteleriniz için ajansımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlandırma proje detayları doğrultusunda farklılık gösterir. Net bilgi için bizimle iletişime geçerek taleplerinizi aktarmanız gereklidir. Bunun ardından kapsamlı bir değerlendirme yapılacak ve size en uygun ücret teklifi sunulacaktır.

Bu çalışmalardan verim alabilmek için zamana yayılması, belli bir program dâhilinde yürütülmesi önemlidir. Zira SEO, -deyim yerindeyse- oldu bittiye getirilebilecek bir şey değildir. Size çok kısa zamanda iddialı sonuçlar vaad edenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Ajansımız arama motorlarını manipüle etmeye yönelik, sahte/aldatıcı içerikler ve hileli yöntemler kullanmaz. Her şey doğal bir süreç içerisinde, organik ve güncel SEO teknikleriyle uygulanır. Bu nedenle çalışmanın ne kadar zaman alacağı projeden projeye değişir.

Tabii ki yapılabilir. Ankara nakliye firmaları, Ankara çilingir, Ankara inşaat firması, Ankara oto kurtarıcı vb. lokasyon bazlı arama sorgularında iyi bir sıralama elde etmeniz mümkündür.

Evet. Web tasarım ile SEO bir bütünü oluşturan iki önemli parçadır. Bunları ayrı düşünmek mümkün değildir. Bir sitenin SEO uyumlu olabilmesi için her şeyden evvel son trendlere uygun, responsive bir tasarımı olmalıdır.
Kullanıcıyı sitede tutabilmek için etkileyici ve işlevsel bir tema kullanılmalıdır. Arama motorlarının siteyi rahatlıkla tarayabilmesi kod yapısının temiz ve sitenin yeterince erişilebilir olmasına bağlıdır.
Tasarımınız kötü ise bu, savaşı daha başından kaybettiğiniz anlamına gelir. SEO çalışmalarının temelini meydana getiren tasarım, ajansımızın uzmanlık alanına dâhil olan hizmetlerdendir.