Union İstanbul

Group 379

Dijital Pazarlama Gmail Reklamları

Mail platformu üzerinden yapılan gmail reklamları ilgi çekici bir tanıtım zemini sağlar ve görünürlüğünüzün kurumsal düzlemde ilerlemesine katkı sağlar.

Gmail Reklamları Nedir?

Gmail kullanıcılarının yaygın şekilde tercih ettiği bir reklam türü olarak GSP, gmail reklamlarının bir hizmeti olarak bulunabilir. Sekme olarak tanıtımlar bölümünde işlemleri sürdürebilirsiniz. Temel olarak bu reklamın amacı maillerde görüntülenme oranınızın artması ve daha çok bilinir bir firma haline gelmenizdir. Nerede görüntülendiği konusunda e posta okuma alanında sağ bölümde oluştuğu fark edilebilir. Bu görselin dikkat çekmesi özel reklam formatlarıyla daha da mümkün hale gelebilmektedir. Kolayca iletişim kurabilmeniz adına mail ve diğer iletişim kanalları üzerinden çözümler elde edebilirsiniz.

Hedef ve Format Belirleme Süreçleri

Boyut anlamında belirlediğiniz reklam formatları için görsel – video detaylarını ekleyebilirsiniz. Form açısından gmail reklamları detayları ve hizmet taleplerinizi firmamızdan destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Temelde tanıtım içeren bir amaç söz konusu olduğu için hedefleme seçeneklerini de doğru biçimde gerçekleştirmiş olmalısınız. Hedefleme seçeneklerinde anahtar kelimeler, ürün kategorileri gibi sıralamalar vardır.

Mail Reklamları ve Kurumsal Değer

Dijital alandaki reklamların mail olan kısmı, tanıtım kurumsallığı açısından önemli bir detay olarak düşünülebilir. Gmail hesabınızın açık olması, aynı anda diğer Google hizmetlerinden de faydalanmanız adına önemlidir. kurumsal açıdan günümüz şartlarında sitenizin varlığının organik açıdan ilerlemesi yanında reklam desteği ile de kapsamlı hale gelmesi mümkündür.

Google üzerinden kolay satış sosyal medya reklam özellikleri bütünsel açıdan ele alınmalıdır. Kurumsal firmanızın ilerleme sağlaması için şu detayları önemseyebilirsiniz:

• Gmail gibi kurumsal reklamcılığı destekleyen ortamları kullanmalı ve her alanda marka bilincinizin olduğunu göstermelisiniz.

• Web siteniz veya e ticaret sitenizin organik müşteri potansiyelinin en iyi hale gelmesi için SEO çalışmaları yapılmalıdır.

• Sosyal medya platformlarında oluşturduğunuz sayfaların düzenli içerik oluşumu ve reklam ile desteklenmesi adına rutin hesap kontrol hizmeti alabilirsiniz. Bu tek seferde birçok hesabı kontrol eden avantajlı bir yapı demektir.

• Video içerikleri ve kurumsal fotoğraflara önem vermeniz mail reklamlarından alacağınız verimin yükselmesine katkı sağlar.

Bize Ulaşın

Buradan bize ulaşabilirsiniz.

Image 10