Kuleboard Reklamları

Image 36

Kuleboard reklamları genellikle yaya ve araç trafiğinin yoğun olarak bulunduğu alanlarda dikkat çeken reklam panolarında yer almaktadır. Açık hava reklamları içerisinde geleneksel reklamlar dışında kuleboard reklamlar ve billboard reklamlar da ön plana çıkmaktadır.

Bu doğrultuda billboard reklam panosu ve kuleboard reklamlar firma ve ürünle alakalı verilmek istenen mesajın en kısa yoldan müşterilere ulaşmasını sağlamaktadır. Özel tasarıma sahip bu reklamlar uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Bu sayede markanın bilinirliği ve iddialı görüntüler arttırılmaktadır.

Kuleboard Nedir?

Kuleboard reklam outdoor reklam alanları içerisinde uzaktan görülmeyi mümkün kılan kule tipli board reklamları ifade etmektedir. Bulunduğu yerde her açıdan görülmeyi hedefleyen kuleboardlar yükseklik açısından diğer reklam panolarından ayrılmaktadır. 10 metre yüksekliği bulunan kuleboard panolar markaya tanınırlık kazandırmada bir numaradadır. Tanıtım, kampanya veya reklamların yanı sıra inşaat reklamları uygulamasında da board reklamları kullanılmaktadır.

Şehrin en önemli caddeleri ve ana yollarında sık rastlanılan kuleboardlar, markaların ulaşmak istediği hedef kitleye kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır. Yol kenarları ve önemli noktalarda markaların reklam hedeflerini gerçekleştirmede hizmet etmektedir. Board panolar hedef kitlesine doğrudan ulaşmak isteyen kişilerin öncelikli tercihlerindedir.

Kuleboard Reklam: Union İstanbul

Kuleboard Reklam Görseli

Şehrin merkezinde sıkça rastlanan reklam billboard ve kuleboardlar, Union İstanbul ile değerine değer katmaktadır. Kuleboard reklam tasarımı ile markaların ihtiyaç duyduğu getiri kesin olarak sağlanacaktır. Markanız için en iyisini düşünen Union İstanbul, reklam firmaları içerisinde canlı tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Kuleboard reklam yaya ve araç akışının yoğun olduğu bölgelerde ilgi çekici tasarımlarla panoda yer almaktadır. Marka veya ürünle ilgili verilmek istenen mesajın hedef kitleye doğrudan aktarımı için etkili reklamlardandır. Union İstanbul markanız için büyük önem taşıyan reklam çalışmalarını sizler için gerçekleştirerek, markanızın bilinirliğini arttırmaktadır. Stratejik hamlelerle ilerleyen Union İstanbul bu doğrultuda müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

Kuleboard Reklamı Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuleboard reklamı verilecekse panoda etkili bir tasarımın olması gerekir. Etkili bir kuleboard tasarımı marka, ürün veya hizmet için istenen mesajın doğrudan aktarılmasını sağlamaktadır. Markanın hedef kitlesi veya ürününü tanıtmak istediği lokasyonun belirlenmesi dikkat edilmesi gerekenlerin en başında yer almaktadır. Bunun dışında kuleboard reklamı verirken dikkat edilmesi gereken şeyler ise şunlardır:

• Kuleboard tasarımları markaya ve ürüne ait kalıcı mesajlar içermelidir.
• Kuleboard boyutları, tasarım ve kurguda da önemlidir. Reklamda belirlenen kurguya göre şekillenmektedir.
• Canlı ve iddialı renk kullanımı, markanın kimliği dışına çıkılmadan yapılmalıdır. Aynı zamanda ürün üzerine yoğunlaşan tasarımlar kullanılmalıdır.
• Kuleboard tasarımı markanın akıllarda yer edinmesi amacıyla yapılmalıdır.

Kuleboardlar Hangi Süreyle Kiralanır?

Kuleboard kiralaması haftalık, aylık ve yıllık şekilde yapılabilmektedir. Kiralama süresi il ve ilçelerde farklılık göstermektedir. Aynı zamanda kuleboard reklamının verileceği cadde, nüfus yoğunluğu ve coğrafi konumlar da kiralama süresini değiştirmektedir.

Büyük şehirler için günlük kiralama olanağı sunulabilmektedir. Bunun dışında daha küçük şehirlerde kuleboard reklam fiyatları yıllık olarak da hesaplanabilmektedir. Tamamen bölgeye bağlı olan kuleboard kiralama süresi, farklı zaman dilimlerini içermektedir.

Kuleboard Reklamların Avantajları

Kuleboard reklamları markaya birçok avantajı sağlamaktadır. Bu avantajların en başında kitlelerde ilgi uyandırmak ve bu sayede kalıcı mesajlar vermek gelmektedir. Bunun yanı sıra marka tanınırlığı da kolayca elde edilmektedir. Marka bilinirliği de reklam faaliyetlerinin en temel yaklaşımıdır.

Ürün satışlarını da büyük oranda etkileyen kuleboardlar, potansiyel müşterilere ulaşmada da etkin rol oynamaktadır. Müşterinin marka ve ürünle direkt temasını sağlayan kuleboard reklamlarının temel amaçları şunlardır:

• Görünür olması sayesinde marka ve ürünün kişi zihninde kalmasını sağlar.
• Hedeflenen bölgede özel kuleboard tasarımıyla etkili mesajlar verilir.
• Sürdürülebilir bir görünürlüğe sahiptir.
• Dinamik içeriklerle farklı mesajlar verir.
• Geniş kitlelere ulaşmak için ideal bir reklam türüdür.
• Marka bilinirliğini büyük oranda sağlamaktadır.

Union İstanbul, markanız için etkili kuleboard reklamlarıyla hedeflerinize ulaşmada sizlerin yardımcısı olmaktadır.

Kuleboard Reklam Fiyatları

Kuleboard reklam fiyatları, billboard ücretleri veya megaboard fiyatları net olarak cevaplandırılamamaktadır. Kuleboard reklamları birçok faktöre göre değişik fiyatlandırmalara sahiptir. Kuleboard reklam fiyatını etkileyen bazı unsurlar şunlardır:

• Kuleboard reklamı için tasarlanmış reklam çalışmasının boyutu,
• Kuleboard ölçüsü,
• Kuleboard reklamı için belirlenen süre,
• Ankara reklam tabela gibi kuleboard reklamının verileceği bölge.

Bu gibi durumlar kuleboard reklam maliyeti için belirleyici faktörlerdir. Union İstanbul markanızın veya ürününüzün kuleboard reklam tasarımını sizler için gerçekleştirmektedir. Uzman kişilerle tasarlanan bu kuleboard tasarımlarıyla markanızın değerini arttırabilirsiniz.