Union İstanbul

6269428

Mobil Uygulama Yazılımı

Türkiye’de kullanıcıların cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanma oranı %65 olarak belirlenmiştir. Markanıza ait bir uygulamanızın olması, bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz, pazardaki marka bilinirliğinize ve müşterilerinize “omni-channel” olarak adlandırılan “Çoklu Kanal” üzerinden ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.

Her kanal üzerinden hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmak, uygulamanızın temel amacıdır. Mobil uygulamalar ticari bir altyapıda veya yalnızca firma profilinizi yansıtacak yapıda tasarlanabilir.

Müşterilerinizin sizi alternatif platformlarda takip edebilmesini sağlamak ve satış kanallarınızı genişletmek, uygulama dükkanlarında marka ve projenizin yer alması ile mümkündür.

Android Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon pazarının %60’ını kapsayan mobil sektör yazılımı Android için size özel çözümler sunuyoruz. Mobil uygulama yaptırırken kullanıcı kitlesi ile göz dolduran Android’i göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz.

IOS Uygulama Geliştirme

Çağımızın en popüler cihazı olan iPhone’nun yazılımı olan IOS için firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olması hedefi doğrultusunda kurumsal kimliğinizi yansıtacak, yaratıcı uygulamalar geliştiriyoruz.

UNION İstanbul ile Mobil uygulama yazılımına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Mobil uygulama sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına ve müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Bize Ulaşın

Buradan bize ulaşabilirsiniz.

Image 10
Sıkça Sorulan Sorular

Mobil uygulama geliştirirken kullanıcı odaklı hareket etmek gerekmektedir. Öncelikle müşterinin beklenti ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Akabinde farklı cihaz ekran ölçüleri ve farklı kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak mobil uygulama arayüz tasarımları hazırlanmalıdır.

Bir firmanın prestijini sağlamanın en önemli yolu günümüz teknolojisinde mobil uygulamadır. Firmanın kendi reklamını rahatlıkla yapabileceği, müşterilerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir özelliğe sahip olması ancak mobil uygulama ile gerçekleşmektedir. Daha fazla kitleye daha kısa sürede ulaşmanın rahatlığı ile firmalar hem zamandan tasarruf, hem de daha fazla kazanç elde ediyorlar.

Hazırlanan mobil uygulama, IOS ve Android yazılıma sahip telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Elbette mümkün… Web sitesini mobil uygulamaya çevirmek için tek kural sitenizin responsive (mobil uyumlu) bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Responsive tasarımı olan web siteleri gönül rahatlığıyla uygulama olarak dönüştürülebilir.

Mobil web site ve uygulamalar ilk bakışta çok benzer gözükse de; hedef kitle ihtiyaçları, mevcut bütçe ve amaçlar doğrultusunda birçok farklılık gösteriyor. Mobil web sitelerinin uygulamalara göre daha fazla avantajları bulunmaktadır. İnsanlar her an mobil web sitenize ulaşabilir, birçok cihazla uyumludur, güncellemeleri anında yapılabilirsiniz, daha geniş kitlelere ulaşır, dilediğiniz zaman bir uygulamaya çevirebilirsiniz, web sitenizi mobile çevirmek daha kolay ve daha az maliyetlidir. Genellikle oyun, düzenli kullanım, kişiselleştirme, karmaşık hesaplamalar, raporlama, kullanıcıların kameralarını kullanması gerektiği durumlar varsa ve bağlantı gerekli olmadan insanlara ulaşmak gerekiyorsa bir uygulama yapmak daha mantıklıdır.

5141101 e1697185555331