SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA DİNAMİKLERİNE UYGUN BİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE SOSYAL MEDYADA VAR OLUN!

Sosyal medya hiç şüphesiz artık markaların imajları ve satış gücü için çok önemli bir etken. Kullanımı her geçen gün artan ve marka iletişimi için oldukça önemli bir yer edinen sosyal medyada size özel içeriklerle var olun.

Videonun gücü, bilginin vazgeçilmezliği, kreatif içerikler, size özel konseptler, çekimler gibi stratejiler üzerine geliştirdiğimiz sosyal medya yönetimi ile sosyal medya hesaplarınızda yeni bir dönemi başlatın. 

Hedef kitleniz nerede, en çok hangi sosyal mecrayı kullanmalısınız, kitlenize nasıl içeriklerle nasıl mesajlar vermelisiniz gibi her türlü soruya Union İstanbul ile cevap bulun.

sosyal medya hizmeti
sosyal medya hizmeti 2

MECRAYA ÖZEL FİKİR, MECRAYA ÖZEL YÖNETİM

Union İstanbul sosyal medya yönetiminde gerçekleştirilen ilk işlem içerik yönetimidir. Markaların sosyal medya hesaplarının sürekli canlı kalması gerekmektedir. Bu doğrultuda Union İstanbul olarak yaratıcı içerikler oluşturmaktayız. Ayrıca marka itibarı açısından düzenli olarak sosyal medya hesapları takip edilir. 

Union İstanbul’un vermiş olduğu sosyal medya yönetimi hizmetinin içeriği elbette bunlarla sınırlı değildir. Moderasyon, online itibar ve kriz yönetimi, dijital PR ve bunun gibi daha pek çok hizmet sosyal medya danışmanlığı içinde yer almaktadır. 

Sıkça Sorulan Sosyal Medya Danışmanlığı Soruları

UNION İstanbul ile Sosyal Medya çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Aylık danışmanlık sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Sosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.

Markalar ve firmalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları yolu ile firmaların ürünleri kolaylıkla tüketicilere kolaylıkla tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilir, çok daha rahat bilgi edinebilirler.

Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.

Hesaplarda günde 1 ya da 1’den fazla paylaşım yapmak, etkileşimi olumsuz etkilemektedir. Hedef kitlenizin sizinle kalmasını sağlamak için ayda 15 paylaşım yapmak yeterli olacaktır.

Sosyal medyada hesapları düzenli olarak takip edilerek takipçi yorumları anında cevaplanır. Bu şekilde hareket ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, markanın itibarını yüksek tutmak açısından oldukça önem taşımaktadır.

Sosyal ağ hesaplarınızın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilmek için markanızın tüm sosyal medya hesaplarında aynı adı kullanmanız gerekiyor.

HİZMETLERİMİZ

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM