Union İstanbul Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA DİNAMİKLERİNE UYGUN BİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE SOSYAL MEDYADA VAR OLUN!

Sosyal medya hiç şüphesiz artık markaların imajları ve satış gücü için çok önemli bir etken. Kullanımı her geçen gün artan ve marka iletişimi için oldukça önemli bir yer edinen sosyal medyada size özel içeriklerle var olun.

Videonun gücü, bilginin vazgeçilmezliği, kreatif içerikler, size özel konseptler, çekimler gibi stratejiler üzerine geliştirdiğimiz sosyal medya yönetimi ile sosyal medya hesaplarınızda yeni bir dönemi başlatın. 

 

Hedef kitleniz nerede, en çok hangi sosyal mecrayı kullanmalısınız, kitlenize nasıl içeriklerle nasıl mesajlar vermelisiniz gibi her türlü soruya Union İstanbul ile cevap bulun.

MECRAYA ÖZEL FİKİR, MECRAYA ÖZEL YÖNETİM

Union İstanbul sosyal medya yönetiminde gerçekleştirilen ilk işlem içerik yönetimidir. Markaların sosyal medya hesaplarının sürekli canlı kalması gerekmektedir. Bu doğrultuda Union İstanbul olarak yaratıcı içerikler oluşturmaktayız. Ayrıca marka itibarı açısından düzenli olarak sosyal medya hesapları takip edilir. 

Union İstanbul’un vermiş olduğu sosyal medya yönetimi hizmetinin içeriği elbette bunlarla sınırlı değildir. Moderasyon, online itibar ve kriz yönetimi, dijital PR ve bunun gibi daha pek çok hizmet sosyal medya danışmanlığı içinde yer almaktadır. 

facebook

Hesap Açma

Bu adımda firmanın tüm sosyal medya hesapları açılır, hepsinde kullanıcı adı oluşturularak şifreleri belirlenir.

analiz2

Planlama & Strateji

Mutlu müşteri algısı oluşturabilmek için, güven ve merak uyandıracak müşteri teslimatına dair çalışmalar ile ilişkiler her iki taraf için verimli hale getirilir.

opt

Paylaşım

Firmanın hedefleri için oluşturduğu pazarlama yöntemlerine istinaden geliştirilen iletişim stratejisinin marka için seçilen dijital varlıkları ile bütünleştirilmesi ve her kanala ayrı bir dinamik ve stratejik planlama oluşturma sürecidir

raporlama

Raporlama

Dijital ortam ve sosyal medyanın 7/24 taranarak yapılan ve özel toollar yardımıyla gerçekleştirilen raporlama sürecidir.

call-center

Teslim

Yayına alınacak olan web sitesinin alan adı ve hosting bilgileri tarafımıza iletildikten sonra gerekli kurulum ve ayarlamalar yapılır. Müşteri, hosting bilgilerini paylaşmak istemezse hosting panel üzerinden sadece dosyaları aktaracağımız platform için yetkilendirme yaparak, tarafımıza FTP bilgisi gönderir. Dosya yükleme platformu hazır olduktan sonra, dosya aktarımı sağlanır ve yayına alınır.

Sıkça Sorulan Sosyal Medya Danışmanlığı Soruları

UNION İstanbul ile Sosyal Medya çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Aylık danışmanlık sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Sosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.

Markalar ve firmalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları yolu ile firmaların ürünleri kolaylıkla tüketicilere kolaylıkla tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilir, çok daha rahat bilgi edinebilirler.

Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.

Hesaplarda günde 1 ya da 1’den fazla paylaşım yapmak, etkileşimi olumsuz etkilemektedir. Hedef kitlenizin sizinle kalmasını sağlamak için ayda 15 paylaşım yapmak yeterli olacaktır.

Sosyal medyada hesapları düzenli olarak takip edilerek takipçi yorumları anında cevaplanır. Bu şekilde hareket ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, markanın itibarını yüksek tutmak açısından oldukça önem taşımaktadır.

Sosyal ağ hesaplarınızın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilmek için markanızın tüm sosyal medya hesaplarında aynı adı kullanmanız gerekiyor.

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?