Union İstanbul

Atv logo 2010.svg

Ana Sayfa / TV Reklamları / ATV TV

ATV

  “ATV’ye reklam ver, markanızın sesini geniş bir izleyici kitlesine duyurmanın etkili bir yoludur. Türkiye’nin önde gelen televizyon kanallarından biri olan ATV, çeşitli ve zengin içerikli yayın akışı ile her yaştan ve ilgi alanından insanlara ulaşır. ATV reklamları, geniş erişimi ve yüksek izlenme oranları sayesinde, reklam verenler için değerli bir platform sunar.”

  ‘TV reklam verme‘ sürecinde, ATV reklam süresi ve bu sürelerin belirlenmesi önemli faktörlerdendir. Reklam süresi, genellikle kampanyanın hedeflerine, bütçesine ve reklamın yayımlanacağı zaman dilimine göre belirlenir.

  İster prime time’da ister gündüz kuşağında olsun, ATV üzerinden verilecek reklamlar, markanızın tanınırlığını artırma ve potansiyel müşteri kitlenizi genişletme konusunda güçlü bir araçtır. Bu etkiyi daha da artırmak için, dijital medya planlama stratejileriyle televizyon reklamlarınızı desteklemek, markanızın çok yönlü bir görünürlük kazanmasını sağlar. Dijital medya planlama, online platformlarda da markanızın sesini duyurarak, televizyon reklamlarınızın erişimini ve etkisini genişletir.