Union İstanbul

kanal d logo 8327051372 seeklogo.com

Ana Sayfa / TV Reklamları / Kanal D

Kanal D

  “Senelerdir ilginç senaryolu dizileri ile kişilere yayın yapan Kanal D, markalar için benzersiz bir değerdedir. Kanal D; İnci Taneleri, Üç Kız Kardeş, Yargı ve Arka Sokaklar dizileri ile gönüllerde taht kurdu. Severek takip edilen bu kanal, reklamcılık açısından da değerli bir konumdadır.”

  Reklamcılığın esas amaçlarından olan marka tanınırlığını arttırmak, Kanal D reklam verme avantajları arasındadır. İzleyici kitlesinin çok olması bir markanın hedef kitle ve yeni kişilere ulaşma olasılığını arttırmaktadır. TV reklam verme için Kanal D gibi geniş çapta yayın yapan kanalları tercih etmek de tanınırlık ihtiyacını büyük oranda gidermektedir.

  Kaliteli ve harekete geçirici tasarımlarıyla Kanal D’de yer alacak marka reklamınız, kâr ve satış oranınıza doğrudan katkıda bulunacaktır. Bu hedef doğrultusunda uzman kişilerle ve kurumlarla çalışmak uzun vadede sizlere büyük yararlar sağlayacaktır. Reklamcılık kısa süreli bir faaliyet değildir. Bundan dolayı da reklamınız için uzun vadeli bir planlama gerekmektedir.

  TV reklam verme fiyatları da dahil olmak üzere, etkili bir televizyon reklamlarında olması gereken her şeyi Union İstanbul sizlere sunmaktadır. Uzman bakış açısıyla uzun vadeli ve etkili bir Kanal D reklam verme için Union İstanbul ile iletişime geçmelisiniz. Televizyon reklamları, markanızın hedef kitlesiyle buluşmasında kritik bir rol oynar ve Union İstanbul, bu süreçte sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

  Medya planlama, reklam kampanyanızın başarısında önemli bir etkendir ve Union İstanbul’un deneyimi, hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik edecektir.