Union İstanbul

3524716 ab2896d381b4c85830f92ecd7649679f

Ana Sayfa  /  TV Reklamları  /  Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

Image 14

Cuma

Saat : 20:00

3524716 ab2896d381b4c85830f92ecd7649679f

Kızılcık Şerbeti sosyal medyada ve Türk televizyon tarihinde büyük çapta ses getiren bir dizi olmaktadır. Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu gibi ünlü oyuncuların başrolde yer aldığı Kızılcık Şerbeti olay örgüsüyle kişileri her Cuma ekrana kilitlemektedir.

Farklı kültürleri ve ilişki olgularını yansıtan bu dizi, Show TV’de yayınlanan reklamlar ve diziler arasında ayrıcalıklı yere sahiptir. Elbette ki geniş çapta izleyici kitlesine hitap eden bu dizi markalara da pozitif etkiler sunmaktadır.

TV reklamları, geçmiş yıllardan bu yana yenilenerek ve geliştirilerek varlığını sürdürmektedir. Kızılcık Şerbeti gibi izlenme rekorları kıran diziler de markaların Show TV reklam verme olasılığını arttırmaktadır. Her kesimden izleyiciye ev sahipliği yapan Kızıl Şerbeti, markaların tanıtımı için ayrıcalıklı bir dizidir.

TV reklamlarının etkileme kapasitesi göz önüne alındığında Kızılcık Şerbeti dizisine verilecek reklamlar da kârı arttırmaktadır. TV’ye reklam verme fiyatları her ne kadar değişken olsa da markalar, Kızılcık Şerbetinin izleyicisiyle büyük başarılar elde edebilmektedir.

TV’ye reklam verme ücreti reklam türüne, gösterim saatine ve yayımlanacak diziye göre şekillenmektedir. Ancak Kızılcık Şerbeti dizisinin reytingleri baz alındığında markaların reklam için harcadığı tüm giderlerin, getiri olarak gelme olasılığı artmaktadır. Ne kadar çok kişiye ulaşılırsa o kadar çok getirinin olduğu marka reklamlarında, markalar için Kızılcık Şerbeti dizisi son derece avantajlıdır.

Kaliteli bir TV dizi reklamı için İstanbul televizyon reklamları firmaları içerisinden Union İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz. Pek çok ilde kaliteli reklam anlayışıyla hizmet veren Union İstanbul sayesinde markanızı profesyonelce televizyonlara taşıyabilirsiniz. Reklam ajansı olarak, markanızı öne çıkarmak için buradayız!