Direk Reklamları

Direk reklamları insanlara ulaşmanın ve marka/firma hakkında bilgi vermenin en kolay yöntemlerinden birisidir. Pole banner reklam olarak adlandırılan bu yöntemde firmalar gün içerisinde sayısız kişiye erişim sağlayabilmektedir. Özellikle açık hava reklamları arasında bu sebepten dolayı sık sık tercih edilmektedir.

Reklam vermenin temel amacı markanın bilinirliğini arttırmak, hizmetin satın alınmasını sağlamak ya da yönlendirme yapmaktır. Özellikle Antalya direk reklam gibi büyük şehirlerde verilen bu reklamlar da yönlendirme, adres tarihi gibi kullanımlar yapılır. Elbette dış mekân reklam türünde markayı tanıtmak ya da duyurular yapmak da mümkün kılınır.

Direk Reklamları

 

Elektrik Direği Reklam Kiralama

İstanbul direk reklam kiralama diğer şehirlere kıyasla daha fazla yapılmaktadır. Ancak sadece İstanbul’a özgü olmayan bu durum karşısında firmalar hizmet satın almaktadır. Reklamları oluşturmak ve kiralayabilmek adına reklam ajansları ile çalışmalar gerçekleşmektedir.

Reklam ajansları özellikle outdoor reklamları kapsamında değişik imkânlar sağlamaktadır. Elbette burada firmalar arasında değişiklikler ortaya çıkacaktır. Union İstanbul olarak talep edeceğiniz dış mekân reklam türleri için profesyonel çalışmalar sağlıyoruz. Böylece temin edeceğiniz reklam ile siz de kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kiralama ve gerekli detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara direk reklam başta olmak üzere birçok büyükşehirde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Direk Reklamı Çalışmalarımız

outdoor-reklam-ajansi
outdoore-reklamları-ankara

Direk Reklamları Çeşitleri

Direk reklam çeşitleri günümüzde birden fazla şekle ayrılmaktadır. Bunlar kullanım şekli ve amacına bağlı olarak adlandırılmaktadır. Kullanıcıların ihtiyacına bağlı olarak tercihini yapması yeterli olacaktır. Genel itibari ile pole banner çeşitleri şu şekilde yer almaktadır:

1 –  Dikey Direk Reklamları

Görünüm itibari ile dikey yapıya sahip olurlar. Dikdörtgen yapıdaki bu direk reklamlarının boyutlandırmaları değişiklik göstermektedir. Kişiler yön belirtme aşamasında genellikle tercih etmektedir. Araç ile seyahat eden kişilere konum bilgisi vermek adına belirli aralıklarla kullanılabilir.

2 – Yatay Direk Reklamları

Pole banner aparatı kullanılarak yatay olarak planlanan reklamlardır. Bu reklamların alanı daha geniş olacaktır. Aynı zamanda yollarda alt geçişlerin üzerine planlanarak yerleştirilmektedir. Fazla alana sahip olması dikkat çekme noktasında etkisini arttırmaktadır.

3 – Poster Panolar

Poster yapıya sahip olup kalitesi daha yüksek olan reklam türlerinden birisidir. Açık hava reklam kiralama yapmak isteyenlerin bu yüzden tercihi olacaktır. Poster yapısıyla dikkat çekmenin en iyi yöntemidir. Kısa sürede kitlenin dikkatini çekerek dilediğiniz mesajı kolaylıklar verebilme imkânını elde edebilirsiniz.

Direk Reklam Ölçüleri Nelerdir?

Direk reklamları boyutları ile değişikliğe sahip olmaktadır. Burada özellikle kullanılacak konum etkilidir. Çünkü genel itibari ile şehirde karmaşayı önlemek, düzeni bozmamak adına belediyeler tarafından alınan kararlar olmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından duyurulan boyutlar 0.80 x 1.25 cm şeklindedir. Bulunduğunuz şehre göre boyutlandırma öğrenmek isterseniz Union İstanbul firmamıza ulaşabilirsiniz.

Direk Reklam Faydaları: Union İstanbul

Union İstanbul, direk reklam kapsamında hizmet almak isteyen firmalara yardımcı olmaya devam ediyor. Geleneksel ve dijital reklamcılık kadar açık hava reklam kiralama hizmetini üstleniyoruz. Farklı boyutlar, reklam türleri kadar yüksek kalitede bulunan baskıları ile uzun süreli reklam kiralama yapabilirsiniz.

Diğer taraftan yılların kazandırdığı tecrübeden dolayı kısa sürede reklam ihtiyacınızı da giderebilirsiniz. Tecrübeli reklam ajansı olarak müşterilerimize kaygılı oldukları her alanda yardımcı olma hedefini güdüyoruz. Herhangi bir aksaklık yaşanmadan siz de açık hava reklamlarının avantajları konusunda tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız olacaktır.

Pole banner reklam

Elektrik Direği Reklamı Nerelerde Kullanılır?

Büyükşehirler başta olmak üzere her şehirde direk reklamları kullanılabilir vaziyette bulunmaktadır. Çünkü bu tarz reklamları verebilmek için kaliteli baskı ve direk olması yeterli olacaktır. Elektrik direği bulunan her noktaya reklamlar asılabilmekte istenen zaman diliminde kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Genel itibari ile insan yoğunluğunun çok olduğu noktalarda direk reklamlar verilmektedir. Araç kullanımının yaygın görüldüğü otobanlar, caddeler ve sokaklar bunların başında gelmektedir. Üstelik sadece araç değil yaya trafiği de önemsenmektedir. Bu yüzden araç trafiğine kapalı caddelerde de kullanımına denk gelebilirsiniz

Elektrik Direği Reklamlarının Avantajı

Diğer açık hava reklamlarının avantajları ile kıyaslandığında direk reklamlar ayrışmaktadır. Kendi içerisinde değişik avantajlara sahip olması burada etkili olacaktır. Kısaca elektrik direği reklamlarının avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kısa sürede kullanıma hazır olması,
  • Kolay planlanabilir olması,
  • Şehrin her yerinde kullanılabilir olması,
  • Hava şartlarından ve güneş ışınlarından etkilenmemesi,
  • Hem yaya hem de araç kullanıcılarına hitap etmesi,
  • Az zamanda çok kitleye ulaşabilir olma,
  • Diğer reklamlara kıyasla uygun elektrik direkleri reklam fiyatı sağlanması.

Siz de direk reklam aparatları fiyatları, reklam hazırlama süreci ve yayına alma durumu için Union İstanbul firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede direk reklamlarınız hazır hale gelerek tarafınıza sunulacaktır.