Megaboard Reklamları

Image 37

Megaboard reklamları içerisinde aydınlatmaların yer aldığı büyük açık hava reklamları panolarıdır. Işıklı olmasından dolayı alışılmış billboardların aksine geceleri çok daha şık ve etkili bir görünüm sağlamaktadır. Kentin merkezi noktalarında yer alan bu megaboard reklam, markalar için veli nimet değerindedir.

Megaboard reklamları içerisinde aydınlatmaların yer aldığı büyük açık hava reklamları panolarıdır. Işıklı olmasından dolayı alışılmış billboardların aksine geceleri çok daha şık ve etkili bir görünüm sağlamaktadır. Kentin merkezi noktalarında yer alan bu megaboard reklam, markalar için veli nimet değerindedir.

Geleneksel reklamlar dışında dijital reklamcılığın daha ön planda olduğu bu dönemlerde, megaboard reklam panoları çeşitleri oldukça ilgi çekmektedir. Işıltılarla süslenen ve outdoor reklamcılığı denildiğinde öncelikli olarak akıllara gelen mega reklam firmaların tanınırlık ihtiyacını karşılamaktadır.

Megaboard Reklamcılık Nedir?

Megaboard reklam kentin merkezi konumlarında ve araç yoğunluğunun çok olduğu güzergâhlarda sık kullanılan panolardandır. Işıklı ve kaydırma megaboard türleriyle görenlerin ilgisini doğrudan üzerine toplamaktadır. Markayı hedef kitlesiyle temas haline sokan bu megaboard reklam panoları göz alıcı görüntüsüyle ihtişamlı yapıdadır.

Markalar için reklamlar her şeydir. Ürün satışı, tanınırlık, güvenilirlik ve müşteri çekme açısından sıklıkla reklamlardan faydalanılmaktadır. Bu istekleri doğrudan karşılamak için de megaboardlar, kuleboardlar veya billboard kiralama türleri kullanılmaktadır.

Megaboard Kiralama: Union İstanbul

Megaboard kiralama tıpkı billboard reklam gibi Union İstanbul ile ayrıcalıklı imkânlara sahiptir. Billboard ve megaboard reklamcılığı, pazarlamada sık kullanılan yöntemlerdendir. Markanız için tasarlanan reklamlarla firmanıza fayda sağlanması hedeflenmektedir. Kurumsal firmalar megaboard reklamlar ile geniş kesimlere hitap edebilmektedir.

Reklamcılık ve pazarlama amacıyla verilen reklam türleri sayıca fazladır. Fakat her birinin etkisi ve ulaştığı kişi sayısı da değişiklik göstermektedir. Yaratıcı megaboardlar sayesinde gün içerisinde birçok potansiyel müşteriye ulaşılabilmektedir. Bundan dolayı da megaboard kiralama işlemi markaların faaliyetleri içerisinde yer almaktadır.

Union İstanbul genel olarak Ankara reklam ajansları veya İstanbul megaboard kiralama ihtiyacını gidermektedir. Reklam türü, gideri ve reklam planlamasına bağlı olarak Union İstanbul sayesinde markanız adına reklam üretebilirsiniz. Etkili reklam tasarımı ve markaya yönelik stratejik planlarla Union İstanbul ile işletmenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Mask Group 10
Mask Group 11

Megaboard Reklam Pano Ölçüleri Nelerdir?

Megaboard veya megalight olarak da bilinen bu panonun ölçüleri konuma göre değişiklik göstermektedir. Standart ölçülere bakıldığında sık kullanılan megaboard ölçüsü görünür alan için 245×341 santimetre olmaktadır.

Yüksekte yer alan ve büyük ölçüleriyle dikkat çeken megaboard reklamları, büyük şehirlerde daha geniş ölçülere sahip olabilmektedir. Büyük şehrin yoğunluğuna tam uyum sağlayan megaboard reklamlar müşterilerin zihninde yer edinmek için sık kullanılan nadir reklam türlerindedir.

Megaboard Reklamın Union İstanbul ile Avantajları

Megaboard reklamlarının markaya ve kişilere pek çok avantajı bulunmaktadır. İlgi uyandıran ve mesajı tüketiciye doğrudan ileten megaboard reklamları Union İstanbul ile daha da avantajlı duruma gelmektedir. Marka tanınırlığı için markanız adına tasarım, kurgu ve planlama yapan Union İstanbul, müşterilerinizin gözünde prestijinizi arttırmaktadır.

Görünür megaboardlar üzerine markanıza yönelik benzersiz tasarımlarla, kişilerin aklında kalıcı hale gelirsiniz. Bu sayede hem satış hem de müşteri çekme potansiyeliniz artmaktadır. Işıklı megaboard üzerinde yer alan reklamınız Union İstanbul sayesinde markanıza değer katacaktır.

Megaboard Reklam Fiyatları

Marka tanınırlığı amacıyla sık kullanılan megaboard reklam fiyat noktasında merak edilmektedir. Aylık veya yıllık olarak dönemsel kiralamalarla markalarla buluşan megaboard reklamlarının fiyatını etkileyen unsurlar bir hayli fazladır. Megaboard reklam fiyatları üzerinde etkili olan unsurlar:

• Afiş türü
• Afiş boyutu
• Reklam süresi
• Panonun bulunduğu yer

Şeklindedir. Ek olarak reklam panosuna verilen afiş sayısı da dijital reklam panosu fiyatları üzerinde belirleyicidir. Bunun yanı sıra megalight fiyatları diğer reklam türlerine göre daha maliyetli olabilmektedir. Fakat markanızın değeri için oldukça önemlidir. Dikkat çeken megaboardların alacağı geri dönüşlerle maliyet kolayca karşılanabilmektedir. Reklam fiyatları noktasında müşterilerin yüzünü güldüren Union İstanbul’dan süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Eskavizyon Nedir?

Reklamcılık sektörü her geçen gün farklı anlayışları beraberinde getirmektedir. Bu doğrultuda da eskavizyon nedir soruları akıllara gelmektedir. Eskavizyon, şehir halkının yoğun yaşadığı bölgelerde, dijital ortamda yapılan hareketli reklamları ifade etmektedir.

Çizimler, animasyonlar ve grafiklerle oluşturulan bu hareketli reklamlar müşterilerin ilgisini doğrudan üzerinde toplamaktadır. Bu sayede markanın akılda kalıcılığı diğer reklamlara göre daha yoğun olmaktadır. Hareketli reklamlar sayesinde markanın satışları ve bilinirliği kat be kat artabilecek niteliktedir. Uzun süreli kullanım imkânı sunan bu reklam türü yüksek maliyetinden ötürü çok sık kullanılamamaktadır.