OSB Reklamları

OSB reklamları, markaların değerlendirebileceği yaygın reklam türlerinden birisidir. Açık hava reklamcılığı alanında yer edinen bu projeler farklı sayıdaki insana erişim sağlamaya yardımcı olur. Özellikle outdoor reklamları arasında gün içerisinde binlerce kişinin markadan, kişiden ya da hedeflenen durum hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.

Açık hava reklamları isimlendirilirken yöntemine göre hareket edilir. Ancak OSB reklamları yayın yapılan bölgeden/konumdan dolayı bu ismi almaktadır. Organize Sanayi Bölgeleri kapsamında yayınlanacak billboardlar için bu tarz bir kullanım gerçekleşmektedir. Temelde billboard ve diğer açık hava reklamları ile kullanım sağlanabilmektedir.

OSB Reklamları Yapan Firmalar

OSB reklam açısından oldukça etkili olan bir konuma sahiptir. İçerisinde yer alan mağazalar ve çeşitli üretim noktalarından dolayı gün içerisinde ziyaret edeni fazladır. Hal böyle olunca reklamı amacına ulaştıran insan kitlesine de kısa sürede erişebilirsiniz. Sırf bu yüzden günümüzde firmalar tarafından inşaat reklamları verilerek kitlelerin büyütülmesi hedeflenmektedir.

Ankara reklam ajansları arasında yer alan Union İstanbul bunlardan sadece birisidir. Union İstanbul olarak müşterilerimize inşaat reklamcılığı konusunda kolaylık sağlıyoruz. Farklı sektörlerde yer alan mağazalarınızı, hizmetinizi ya da markanızı özel billboard ölçülerine sahip olacak şekilde yayınlatabilirsiniz.

Böylece özellikle gün içerisinde binlerce kişinin uğrak noktası olan mekanlarda kitlenizi büyütebilirsiniz. İnşaat reklamcılığı ile öne çıkabilir beraberinde hedeflediğiniz kazancı elde edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun reklam planlamaları ve projeleri için Union İstanbul firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

OSB Reklam Fiyatları

Reklam fiyatlandırmaları tercih edilecek boyutlandırma, kullanım süresi ve konumuna göre değişiklik gösterecektir. OSB reklam fiyatları genel olarak uygun bir fiyatlandırmaya sahiptir. Ancak anlaşma sağlayacağınız firmaya göre de değişeceğini bilmeniz de fayda var. Bu yüzden talepleriniz doğrultusunda firmanıza özel fiyat teklifi almanız gerecektir.

Dijital reklam panosu fiyatları kapsamında Union İstanbul olarak titizlikle çalışmaktayız. Müşterinin talepleri doğrultusunda özel fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Böylece reklam bütçenizi aşmadan, hedefe uygun bir şekilde OSB reklamı oluşturabilirsiniz. Siz de hayalinizdeki reklam türüne kısa sürede ulaşmak isterseniz firmamıza hemen ulaşın!

OSB Reklamlarının Avantajları

Açık hava reklamları farklı avantajları ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Geleneksel ve dijital reklamın arasında yer alabilecek konumdaki bu reklamların farklı avantajları ortaya çıkmaktadır. Her bir avantaj marka değerini geliştirmeye dönük olduğundan günümüzde yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Ankara reklam ajansları başta olmak üzere; İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep gibi büyükşehirlerde de tercih olacaktır. Özellikle belirli bir araca bağlı kalmaksızın reklam verebiliyor olmak firmalara cazip gelen noktalardan birisidir. Genel itibari ile OSB reklamları avantajları şu şekilde sıralanabilmektedir:

1 – Araç Olmaksızın Reklam Verebilme

Geleneksel reklamcılık denildiğinde akla ilk olarak televizyon reklamları gelmektedir. Dijital reklamlar ise internet siteleri bazlı yayına alınmaktadır. Her iki reklam türünde de hedef kitlenin bir araç kullanması gerekir. Aktif televizyon izlemeli ya da internete erişimi olması şarttır. Halbuki OSB reklamları sırasında bireyin oradan geçmesi yeterlidir. Araç kullanmaksızın reklama maruz kalır.

2 – Uygun OSB Reklam Fiyatları

Diğer açık hava reklamları ile kıyaslandığında daha uygun fiyatlandırmalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Üstelik dijital reklam türlerine kıyasla kontrol edilebilir bir ücretlendirme yapılmaktadır. Aşım ya da ekstra ücretlendirme söz konusu olmayacaktır. Daha düşük reklam bütçeleri ile kullanılabilir bir durumdadır.

3 – Uzun Süreli Kullanıma Uygunluk

Yayın tarihinden itibaren uzun bir zaman diliminde kullanabilirsiniz. Özellikle uzun vadede bir dönüş almayı hedefliyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Böylece hedef kitlenize daha geniş zaman diliminde daha yaygın bir şekilde ulaşarak dikkat çekebilirsiniz. Herhangi bir hava durumundan ya da güneş ışınlarından etkilenmeyecektir. Sürekli düzenleme de bu yüzden gerektirmez.

4 – Farklı Boyutlar Oluşturabilme

Billboardlar ile oluşturulan reklam türleri olmasından dolayı değişik boyutlandırmalara sahip olabilmektedir. Markalar hedeflediği görsel ya da mesaj/font boyutlarına göre değişikliğe gidebilmektedir. Böylece daha uzak noktalardan da fark edilebilir bir hal alan reklam türü ortaya çıkacaktır.

5 – Hedef Kitlesine Kısa Sürede Ulaşma

Belirlenen hedef kitlelerine ve daha fazlasına en az zaman içerisinde ulaşmayı sağlayan reklam türüdür. Açık hava reklamları genel olarak bu işi yapmanızı sağlayarak size imkân sunacaktır. Hedef kitlenizi belirlediyseniz ve bu kişilere ulaşmanın yollarını arıyorsanız siz de Union İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

6 – Olumsuz Hava Şartlarından Korunabilme

Olumsuz hava şartları outdoor reklamları için tehlikeli bir durum yaratabilmektedir. Halbuki OSB reklamları özel billboard çalışmaları ile ortaya çıkacaktır. Bundan dolayı olumsuz hava şartlarından etkilenilmeyecek, istenen süre zarfında reklam yayınlanmaya devam edecektir.

7 – Kolay Planlanabilme ve Yayına Alma

Diğer reklam türlerine kıyasla reklam projesini oluşturmak, planlamak ve tasarlamak daha pratiktir. Uzun uzadıya vakit harcama ve prodüksiyon gerektirmez. Alanında reklam ve grafik tasarımı uzmanları tarafından şart olan unsurlar gerçekleştirilir. Size de zamandan tasarruf sağladığı gibi kısa sürede müşteri elde etmenizi sağlayacaktır.

  • Kuleboard tasarımları markaya ve ürüne ait kalıcı mesajlar içermelidir.
  • Kuleboard boyutları, tasarım ve kurguda da önemlidir. Reklamda belirlenen kurguya göre şekillenmektedir.
  • Canlı ve iddialı renk kullanımı, markanın kimliği dışına çıkılmadan yapılmalıdır. Aynı zamanda ürün üzerine yoğunlaşan tasarımlar kullanılmalıdır.
  • Kuleboard tasarımı markanın akıllarda yer edinmesi amacıyla yapılmalıdır.