Pole Banner

Pole banner reklam türü, geçmişten günümüze sık kullanılmaktadır. Reklam türleri marka ya da kişinin bilinirliği adına oluşturulan süreçlerdir. Bu süreçler kapsamında değişik reklam türleri kullanıma girecektir. Pole banner reklam diğer ismiyle direkt reklam türleri de bunlardan sadece birisidir. Direk reklamları ile siz de hedeflediğiniz kitleye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Union İstanbul olarak, direk reklam noktasında sizlere yardımcı olmaktayız. Oluşturacağınız reklam projeleri için tasarım, fiyatlandırma ve diğer detaylar adına iletişime geçebilirsiniz. Konumunuza bağlı olarak insan yoğunluğunun olduğu noktalarda hizmet ve markanızı duyurabilirsiniz. Daha fazla insana ulaşmanın yolu olan bu reklam türü için hemen iletişime geçmeyi unutmayın.

Pole Banner Nedir?

Pole banner açık hava reklamı olarak düzenlenen bir reklam türüdür. Kısaca direk reklamları olarak da adlandırılmaktadır. Halk arasında daha çok direk reklamları olarak yaygınlaştığı görülmektedir. Pole banner İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde tercih olacaktır. Çünkü kullanım avantajları sanıldığının aksine daha fazla olmaktadır.

Direk reklamları yatay ya da dairesel şekilde bulunabilmektedir. Burada asıl amaç bireye mesaj vermek, yönlendirme yapmak olmaktadır. Marka tanıtımı da bu şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle otoban ve caddelerde bir mağazaya yönlendirme yapmak amacıyla kullanılacaktır. Fakat farklı amaçlar doğrultusunda değerlendirilebilecek bir reklam türüdür.

Pole Banner Fiyatları

Pole banner outdoor reklam türleri fiyatlandırma adına değişiklikler içermektedir. Bu değişiklikler kişilerin, markaların talebine göre değişiklik gösterecektir. Reklamın kalma süresi, boyutlandırması ve bulunacağı şehirler/konumlar etkili olacaktır. Diğer taraftan anlaşma yapılacak firmanın da belirteceği fiyat teklifleri farklılaşacaktır.

Güncel pole banner fiyatları için doğrudan firma ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Beklentilerinizi aktararak güncel fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer siz de açık hava reklamları kiralama alanında adım atmak istiyorsanız Union İstanbul ile tanışın! Kısa sürede iletişime gerek fiyat teklifi alın ve gerekli detayları elde edin.

Pole Banner : Union İstanbul

Outdoor reklamları başta olmak üzere dijital ve geleneksel reklam koşulları adına Union İstanbul olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer siz de pole banner reklamları ile markanızı duyurmak ya da mağazanıza yönlendirme yapmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede etki alabileceğiniz reklamlar ile marka değerinizi büyütmeye hazır olun!

Güncel olarak pole banner elektrik direği reklamları markanız adına tasarlanarak yayına girişi sağlanmaktadır. Farklı boyutlandırmalar, yüksek kaliteli tasarımlar ile dilediğiniz gün kadar yayına durabilmektedir. Hava koşullarından etkilenmeyen bu reklam türü sayesinde hedeflediğiniz kitlenizi genişletebilirsiniz. Üstelik Union İstanbul kalitesi ile beklentinizin üstüne çıkmanız da mümkündür. Detaylar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Büyük şehirler için günlük kiralama olanağı sunulabilmektedir. Bunun dışında daha küçük şehirlerde kuleboard reklam fiyatları yıllık olarak da hesaplanabilmektedir. Tamamen bölgeye bağlı olan kuleboard kiralama süresi, farklı zaman dilimlerini içermektedir.

Pole Banner Nerede Kullanılır?

Açık hava reklamları, insan yoğunluğunun bulunduğu neredeyse her alanda kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Bireylerin bu noktada gönül rahatlığıyla tercih etmesinin sebebi de budur. Belirli bir mekana, internete ya da televizyonda yayınlanma süresine bağlı kalmaksızın tanıtım yapabilirsiniz.

Pole banner Ankara başta olmak üzere çeşitli büyük şehirlerin farklı konumlarında yer bulabilmektedir. Genel itibari ile direk reklamlarının kullanıldığı yerler şu şekildedir:

  • Caddeler,
  • Mağazaların olduğu sokaklar,
  • Otobanlar,
  • İnsan yoğunluğunun olduğu noktalar,
  • Mahalle araları.

Açık hava reklamları insan yoğunluğunun yer aldığı noktalarda yayına girmektedir. Burada amaç birden fazla insana erişebilmek olduğundan kalabalık olan her alanda oluşturulabilmesi mümkündür.

Pone Banner Avantajları

Özellikle pole banner Antalya gibi büyükşehirler de tercih edilmeye devam ediyor. Burada tercih edilme sebebi olarak avantajları ön plana çıkmaktadır. Eğer siz de avantajları konusunda bilgi sahibi olursanız tercih ederek faydalarını görebilirsiniz. Kısaca pole banner afişleri avantajları şu şekilde sıralanabilmektedir:

Avantajları

Açıklaması

Görsel Anlamda Dikkat Çekme

Psikolojik alanda yapılan çalışmaların da gösterdiği üzere insanları etkileyen durumların başında görseller gelmektedir. Eğer kitlenizin doğrudan dikkatini çekmek istiyorsanız görsel ağırlıktaki pole banner reklam panoları kullanabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla İnsana Erişim Sağlama

Gün içerisinde belirli bir kitle iletişim aracına bağlı kalmadan etkileşimi arttırabilirsiniz. Örneğin; televizyon reklamlarında sadece televizyon izleyen bireyler ile kısıtlı kalmazsınız. Hayatın akışında yer alan her yaştan bireyin markanız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Kolay Reklam Planlaması Yapabilme

Pole banner reklamları sanıldığının aksine oldukça kolay bir planlamaya sahiptir. Özellikle alanında uzman firmalar ile çalıştığınız takdirde kısa sürede etki görebilirsiniz. Union İstanbul ile iletişime geçerseniz siz de kolay bir şekilde planlama yapabilirsiniz.

 

 

Uzun Zaman Diliminde Kullanım İmkânı

Direk reklamları yayınlandığında doğa olaylarından ve güneş ışınlarından etkilenmemesi üzerine üretilmektedir. Özellikle yağışlardan ve güneş ışınlarından etkilenmemesinden dolayı uzunca bir süre reklamınızı yayında tutabilirsiniz.

 

 

Marka Tanıtımı ve Mesaj İletimi Sağlama

Reklam kumaşları ve panellerinin üzerine ister markanıza ait bir görsel isterseniz bir mesaj iliştirebilirsiniz. Böylece hedeflediğiniz duruma erişebilmeniz daha kolay olacaktır. Çok yönlü kullanılan bir reklam türü olması hizmet olarak da çok sık alınmasına neden olmaktadır.