Union İstanbul

1200px StarTV.svg

Ana Sayfa / TV Reklamları / Star TV

STAR TV

“Star TV reklam ver, son zamanlarda reyting rekorları kıran diziler ile önemli bir kavram haline gelmiştir. Geleneksel reklam mecralarından olan TV reklamları, geniş izleyici kitlesi ve etkileme kapasitesiyle markaların ilgisini çekmektedir.”

  Senelerdir Türk televizyonları içerisinde yer alan Star TV, zengin dizi ve film içerikleriyle de markaların ihtiyacını karşılamaktadır. Televizyon reklamları denildiğinde Yalı Çapkını gibi akıllara ilk gelen dizilere ev sahipliği yapan Star TV’ye reklam verme de markaların satışında doğrudan etkili olabilmektedir. Son derece avantajlı bir reklam türü olan TV’ye reklam vermenin markalara getirileri yadsınamayacak düzeydedir.

 

Star TV’ye Reklam Verme Avantajları

  TV reklam ücretleri, markaların bütçesinde geniş bir yer tutmaktadır. Ancak TV’ye verilecek reklamlar doğrultusunda markanın bilinirliği sağlanmaktadır. Peki marka bilinirliğinin artmasının avantajları nedir?

  • Marka bilinirliği sayesinde satışlar artabilmektedir.
  • Geniş kitlelere erişebilirsiniz.
  • Ulusal çapta tanınırlık sağlayabilirsiniz.
  • Hedef kitle ve müşterilerinizin gözünde güvenilir bir imaj çizebilirsiniz.

  Doğru bir reklam tasarısı ile bu avantajları elde edebilirsiniz. İlgi çekici tasarımlar ve markanızı en iyi yansıtan reklamlarla, marka profiliniz için şahane geri dönüşler alabilirsiniz. TV’ye reklam verme ücreti için ayrılacak bütçe doğrultusunda markanız adına en iyi reklam fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun için de reklamcılık denildiğinde markanıza değer katacak Union İstanbul ile çalışmalısınız.

  Etkili tasarımların her şey olduğu TV reklamlarında Union İstanbul ile istediğiniz başarıları yakalayabilirsiniz. Uzun ve kapsamlı bir süreç olan Star TV’ye reklam vermede üst düzey etkiler için Union İstanbul ile iletişime geçmelisiniz.