WEB TASARIM

Web sitenizin en etkile şekilde kullanılması için tasarımı önemlidir. 

Union İstanbul, markanıza ve web sitenize özel tasarımları ile sitenizi rakipleri arasından sıyırır.

Kullanıcılar için profesyonel web tasarım oldukça önemlidir. Bu noktada firmanın görünen yüzü ve dünyaya açılan penceresi durumundadır. Kaliteli ve profesyonel olmayan web siteleri kullanıcılar tarafından tekrar ziyaret edilmek istenmez.

Güncel frameworkler ve kod yapıları ile web siteniz en güncel, trend tasarımlara kavuşur. Bunun yanında modern web ara yüz tasarımları yapan Union İstanbul’un gerçekleştirdiği tüm tasarımlar SEO uyumlu olmaktadır.

Web sitenizin kullanımının yanı sıra nasıl göründüğü ve içeriği, ziyaretçilerinize markanızın imajı hakkında fikirler verir. Bu anlamda web sitenizin nasıl göründüğü ve tasarımı oldukça önemlidir. 

Kaliteli ve profesyonel siteler özellikle kullanıcılar tarafından daha fazla sevilmektedir. Bu nedenle klasik ve basit tasarımların yerine daha profesyonel script metotları ile sitelerinize daha profesyonel bir görünüm kazandırmaktayız.

web tasarım 1
web tasarim 2

Sıkça Sorulan Web Tasarım Soruları

UNION İstanbul ile Web Tasarım çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Tasarım sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.

Müşteriden gelen briefler doğrultusunda tasarım oluşturuluyor. Oluşturulan tasarım müşteri onayına gönderiliyor, revize var ise son rötuşlar yapılıyor ve iş kodlama ekibine teslim ediliyor. Tasarımlar kodlama ekibimiz tarafından google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılış süresine önem verilerek son trend kodlama alt yapısı ile yayına hazır hale getiriliyor. Son olarak müşteriye demo bir linkte tasarımın işlevselliği gösteriliyor ve onayın ardından dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanarak site alan adı üzerinde yayına alınıyor.

Hazır web tasarım, düşük bütçe ayıran müşterilerimiz için önerdiğimiz bir çeşit wordpress altyapısıdır. Hazır wordpress temayı, yapılacak olan projenin kurumsal rengi, içeriği ve görselleri ile değiştirerek hazırlanan web tasarım çeşididir. Özel web tasarım, bütçe sorunu olmayan müşterilerin hedeflerini, isteklerini, ürün ya da hizmeti sergilemek için gerekli alt yapının sadece o marka veya ürüne göre tasarlanan ve SEO uyumlu, hız performans değerleri baz alınarak kodlanan web tasarım çeşididir. Özel olarak hazırlanan web tasarımı ister wordpress altyapısı, isterseniz de ASP.NET altyapısı kullanarak yönetim panelli dinamik bir altyapıya dönüştürebiliriz. Özel web tasarımın, hazır web tasarıma göre artıları daha fazladır. Temiz ve kaliteli kodlama alt yapısı, arama motorlarının dostu, kullanıcı deneyimi ön planda olması ile hazır web tasarıma göre daha avantajlıdır.

Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.

Statik web sitesi, müşterinin istekleri doğrultusunda ürün veya hizmetin tanıtıldığı HTML altyapısı ile bir kereliğine kodlanıp teslim edilen yapıdır. Sonrasında güncelleme yapmak isteyen kişi kod bilgisine sahip değil ise teslim aldığı web sitesinde güncelleme yapamaz. Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetin sergilendiği, istenilen zaman kod bilgisi olmasa dahi güncelleme, silme veya ekleme yapabilecekleri yönetim panelli olarak teslim edilen yapıdır.

Günümüz teknolojilerinde elimizden düşürmediğimiz cep telefonları için web sitenizi küçük ekranlarda bile okunaklı, aranılan her şeyin kolaylıkla bulabileceği bir platform haline getirip daha fazla kullanıcının ziyaretine açabilirsiniz. Markanızın veya hizmetinizin kalitesini ve güvenirliğini daha iyi sergileyebilirsiniz.

Web Yazılım

Web yazılımı hakkında her türlü işlemi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiniz bir ekip arıyorsanz tam olarak doğru adrestesiniz. 

Web Yazılımı Her Markanın İhtiyacı

Günümüz dünyasında her işlem internet ortamından gerçekleşmektedir. Gelişen ve değişen teknoloji internet ortamında yapılan işlemleri gerekli kılmaktadır. Teknoloji ve internetin yaygınlaştığı yıllarda internet ortamından yapılan işlemler firma sahipleri için bir avantaj oluşturmaktaydı. Şu aşamada ise bahsi geçen bu işlemler bir gereklilik haline gelmiştir. 

Bir firmanın web sitesine sahip olması, kurumsal kimliği adına pek çok şeyi ifade etmektedir. Hiç kuşku yok ki, bir web sitesi firmanın en önemli tanıtım ve reklam aracıdır. Herhangi bir müşteri, firmanın web sitesini ziyaret ederek firmaya ait olan hemen hemen her bilgiye ulaşabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar web sitesi aracılığıyla firmalarla doğrudan ve kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. 

Bahsedilmiş olduğu üzere bir firmanın web sitesine sahip olması pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Ancak web sitesinin kolay ve erişilebilir olması çok daha önemli bir görevi icra etmektedir. 

Gelin, hayal ettiğiniz web sitesini birlikte inşa edelim! 

HİZMETLERİMİZ

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM