Megalight Reklamları

Megalight Reklam Örneği

Megalight reklamları günümüz şartlarında firma ve markaların sık kullandığı reklam türlerinden yalnızca birisidir. Ticari faaliyetleri arttırmak adına yapılan bu tanıtım çalışmaları, firmaların satış hacmini doğrudan etkileyen unsurlardandır. Açık hava reklamları içerişindeki megalight reklamları da markaların ihtiyacına yöneliktir.

 

Megalight Nedir?

Megalight nedir diye bakıldığında şehrin en kalabalık bölgesinde ve genellikle trafiğin yoğun olduğu kavşaklarda yer alan, led ışıklı tabela ve belirli saniyelerde markanın reklamının gösterildiği reklam türü olarak belirtilmektedir. Açık hava reklamcılığı içerisinde ayrı bir konumda olan megalight reklamlar en etkili türler arasındadır.

Geleneksel reklamcılık artık çok az kullanılmaktadır. Ancak billboard reklamcılığının önemli türlerinden olan megalight reklamlar ürün tanıtımı için öncelikli olarak kullanılan reklamlardandır. Dikkat çeken reklamlar için kullanılan bu yöntem markanın bilinirlik düzeyini büyük oranda etkilemektedir.

 

Megalight Reklamları: Union İstanbul

Megalight reklamları Union İstanbul içerisinde önemli bir paya sahiptir. Billboard reklamları içerisinde yer alan megalight reklam hizmetini Union İstanbul profesyonel şekilde sağlamaktadır. Markanız için en uygun tasarımın, planlamanın ve faaliyetin yapıldığı Union İstanbul’da markanıza derinlik katabilirsiniz.

Union İstanbul markanız için reklam panosu tasarlama ve etkili stratejiler üretmede de destekçiniz olmaktadır. Açık hava reklamcılığının en değerli yöntemlerinden olan megalight reklamları için Union İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklamcılık ve pazarlama amacıyla verilen reklam türleri sayıca fazladır. Fakat her birinin etkisi ve ulaştığı kişi sayısı da değişiklik göstermektedir. Yaratıcı megaboardlar sayesinde gün içerisinde birçok potansiyel müşteriye ulaşılabilmektedir. Bundan dolayı da megaboard kiralama işlemi markaların faaliyetleri içerisinde yer almaktadır.

Union İstanbul genel olarak Ankara reklam ajansları veya İstanbul megaboard kiralama ihtiyacını gidermektedir. Reklam türü, gideri ve reklam planlamasına bağlı olarak Union İstanbul sayesinde markanız adına reklam üretebilirsiniz. Etkili reklam tasarımı ve markaya yönelik stratejik planlarla Union İstanbul ile işletmenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Megalight Reklam Görseli

Megalight Kiralama Nasıl Yapılır

Megalight kiralama işlemleri bu panoya sahip firmalar sayesinde yapılmaktadır. Firma tercihini ülke bazında birçok reklam panosuna sahip ve müşterilerine reklam sürecinde destek sağlayan şirketlerden yana yapmak önemlidir. Bu sayede hem seçeneklere sahip olabilirsiniz hem de olası bir sorunla yaşama ihtimaliniz ortadan kalkabilmektedir.

Union İstanbul başta Ankara reklam ajansları, Ankara billboard kiralama ve İstanbul billboard kiralama olmak üzere birçok noktada hizmet vermektedir. Açık hava reklamları kiralama sürecinde sizlere zahmetsiz ve başarılı reklam deneyimi sunan Union İstanbul, CLP reklam ile de kârınıza pay katmaktadır.

 

Megalight Çeşitleri Nelerdir?

Megalight reklam çeşitleri reklam panosu yapan firmalar içerisinde sabit ve dönen megalight şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Sabit megalight reklamlarında aynı anda tek bir görsel sergilenmektedir. Dönen megalight reklamında ise ürünün çeşidine göre üç adet reklam görseli sergilenmektedir. Dönen mega reklam türünde bir afiş belli bir süre ekranda kalır ardından diğer afişler değiştirilerek gösterilmektedir.  

Megalight reklam firması tarafından markaların ihtiyacına göre oluşturulan bu türler her alanda kullanılmaktadır. Kişilerin ilgisini çekmede bir numarada yer alan megalight reklamlara duraklarda, meydanlarda ve bu tarz kalabalık alanlarda sıkça rastlanmaktadır. Ürün tanıtımı için oluşturulan mega reklamlar markaya olumlu geri dönütler sağlamaktadır.

Megalight Kullanım Alanları

Megalight reklamlar araç ve insan trafiğinin olduğu yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ancak megalight reklam kullanımı sektöre ve bütçeye göre değişkenlik göstermektedir. Megalight reklam fiyatları ve megalight fiyatları kullanımı etkilese de megalight reklamlarını sık kullanan sektörler ve alanlar şunlardır:

  • Hizmet
  • Tanıtım
  • Marka mesajı
  • Duyurular
  • Kampanyalar

Dijital reklam panosu fiyatları kullanımı sınırlandırabilse de markalar bütçe planlaması yaptığında olumlu getiriler elde etmektedir. Bulunduğu yerden kolayca görünen megalight reklamlar müşteriyi kendine çekerek markanın satış hacmini genişletmektedir. Megalight reklamları, açık hava reklamcılığında en göz alıcı ve etkileyici türdür. Reklam panolarının büyüklüğü, ışıklandırmaya sahip olması ve en işlek yerlerde yer alıyor olması megalight reklamlarını ön plana çıkartmaktadır. Şehir yaşamında sürücüler ve yayalar tarafından net olarak görülen bu megalight reklamlar, outdoor reklamcılığının temel hedeflerini başlı başına karşılamaktadır.

Megalight Reklamları Ne İşe Yarar?

Megalight reklamları özellikleri açısından markalara büyük avantajlar sağlamaktadır. Yüksekte ve büyük boyutlarda olan bu reklamlar, potansiyel müşterileri kendine direkt olarak çekebilmektedir. Müşterinin ilgisini çeken megalight reklamlar markanın satışlarını ve bilinirliğini de arttırmaktadır.

Geniş kullanım alanına hitap eden bu reklamlar dünya çapında da sık kullanılmaktadır. Devasa boyutlu ve ışıklandırmalarla süslenen panolar büyük markaların yöneldiği reklam türlerindedir. Markanıza prestij kazandırmak ve müşterilere varlığınızı belli etmek istiyorsanız Union İstanbul sizinledir.

 

Megalight Ölçüleri Nelerdir

Megalight reklamlarının afiş ölçüleri standart kalıplar içerisindedir. Genel olarak 352×247 veya 245×341 santimetre aralığındadır. Aynı şekilde megalight ölçüleri reklam firmaları ve bulundukları yere göre de değişiklik göstermektedir. Yüksekte yer alan ve büyük ölçülü megalight reklamlar kişilerin dikkatini daha çok çekmektedir.

Aynı şekilde megalight panoları şehir içinde yaklaşık 3 metre yüksekliğe sahip olabilmektedir. Otobanda veya daha geniş alanlarda bu yükseklik 5 metreye kadar çıkabilmektedir. Megalight reklam panosu 7 ya da 9 metrekare ölçülerle de tercih edilebilmektedir.