Group-139.png
Group 540 3

GOOGLE ADS

Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan etkili reklam kampanyaları sayesinde hedef kitlenize kolayca ulaşabilir ve markanızın görünürlüğünü artırabilirsiniz. Google arama verilerine dayanan detaylı analizlerimizle, bütçenize uygun olarak maksimum dönüşüm oranını elde etmenize yardımcı olan başarılı reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

Group 541 2

SEO

Anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, site yapısı ve teknik SEO gibi faktörlerle web sayfanızın organik arama sonuçlarında daha fazla görünür olması için çalışıyoruz. On-page ve off-page SEO çalışmalarını, profesyonel bir şekilde yürüterek, sektörünüzdeki büyümenize katkı sağlamak amacıyla internetteki aramalarda sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Group 542 2

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanız için reklam stratejileri kurguluyoruz. Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinden hazırladığımız etkili reklam kampanyaları ile hedef kitlenize uygun reklam seçeneklerini kullanarak, bütçenize uygun çözümler üretiyoruz.

Group 543 1

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Kaliteli ve ilgi çekici içerikler hazırlayarak, sosyal medya hesaplarınızın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesini ve yüksek etkileşim oranına sahip olmanızı sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimizle sektörünüze ve müşteri portföyünüze uygun bir şekilde sosyal medya stratejisi geliştiriyor ve profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Group 544 1

TV REKLAMLARI

Yaratıcı, etkili ve potansiyel müşterilerinize uyumlu TV reklam kampanyaları kurgulayarak hedef kitlenizi genişletmenizi sağlıyoruz. Ayrıca, uzman ekibimiz tarafından hazırlanan stratejilerle bütçenize uygun çözümler ve yaratıcı reklam senaryolarıyla markanızı TV ekranlarında iyi ve etkili şekilde tanıtmak için kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz.

Group 545 1

PR-MEDYA İLETİŞİMİ

Markanızın tanıtımını yapmak için medya planlama, basın bültenleri ve basın ilişkileri gibi hizmetler sunuyoruz. Planladığımız stratejilerle, markanızın imajını olumlu yönde etkilemek için ihtiyacınız olan tüm süreci yönetiyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz olarak görüyor, kısa ve uzun süreli hedefleri için her zaman onların yanında oluyoruz.

Group 546 1

INFLUENCER MARKETING

Yeni nesil medya kanalları arasında yer alan Influencer Marketing’e kreatif bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Markanızın kimliği ve ruhuna uygun, belirlenen hedef kitleyi etkileyebilecek influencerlarla iletişim kurarak, tüketicilere doğru ve yaratıcı içeriklerle marka mesajını aktarmak için özel iletişim projeleri tasarlıyoruz.

Group 547 1

WEB TASARIM

Yaratıcı, dikkat çekici ve kullanımı kolay tasarımlar geliştirerek kullanıcıların sitenizde aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını ve daha uzun süre sitenizde kalmalarını sağlıyoruz. Ayrıca web tasarım çalışmalarımızda, her zaman global ve trend çizgilerini takip ederek görsel tasarımlar oluşturuyoruz.

Group 551

GRAFİK TASARIM

Marka kültürünü oluşturmanın, pekiştirmenin ve geliştirmenin altın anahtarı grafik tasarımdan geçtiğine inanıyoruz. İnandığımız bu değer doğrultusunda, dijital ya da basılı materyaller için markanızı yansıtan yaratıcı tasarımlar oluşturarak, marka bilinirliğini ve değerini artırmak için çalışmalar yapıyoruz.

Group 550

VIDEO PRODÜKSİYON

Uzman ekibimizin oluşturduğu kaliteli ve ilgi çekici videoları, farklı platformlarda yayınlayarak marka değerinizi ve bilinirliğinizi artıracak çalışmalar yürütüyoruz. Reklam, tanıtım ve promosyon filmleri gibi birçok alanda, fikir üretiminden senaryo ya da metin hazırlanmasına ve kurgusuna kadar tüm alanlarda çözümler üretiyoruz.

Group 549 1

MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA

Mesajın verildiği mecranın, verilen mesajdan çok daha anlamlı olduğuna inanıyoruz. Markanızı hedef kitlenizle buluştururken bu felsefeden faydalanıyoruz. İhtiyaçlarınıza özel hazırladığımız strateji doğrultusunda markanıza en uygun medya planlama ve satın alma hizmetlerini sunuyoruz ve en doğru hedef kitleye, en doğru mecralarda ulaşmanıza odaklanıyoruz.

Group 548 1

OUTDOOR REKLAMLARI
Marka bilinirliğinizi güçlendirmek için yaptığımız, outdoor reklam çalışmalarımızda tüketiciyle anında buluşabilecek interaktif ve efektif kampanyalar yürütüyoruz. Billboardlar, megaboard ve duvarlar, toplu taşıma araçları, AVM ve plazalar, asansörler, iç/dış mekanlarda ve yer grafiklerinde ayrıcalıklı konumlandırmalar sağlıyoruz.