Union İstanbul

yali-capkinina-reklam-verme

Ana Sayfa  /  TV Reklamları  /  Yalı Çapkını

Yalı Çapkını

star tv

Cuma

Saat : 20:00

yali-capkinina-reklam-verme

Ferit ve Seyran aşkının ekranlara yansıtıldığı Yalı Çapkını, izleyici kitlesinin en çok olduğu Türk dizileri arasındadır. Başrolünde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un olduğu Yalı Çapkını her Cuma izleyicileri Star TV ekranlarına kitlemektedir.

İhtiraslı ve tutku dolu bir aşk örgüsünün olduğu Yalı Çapkını gerçek bir hikâyeden uyarlamadır. Bu sayede izleyicinin ilgisi de artmaktadır. Korhan ailesine gelin gelen Seyran’ın ve Korhan ailesinin torunu olan Ferit’in iddialı aşkı her Cuma kişilerle buluşturulmaktadır.

Markalar için TV reklam olanakları da Yalı Çapkını sayesinde arttırılmaktadır. İzleyici kitlesini 120 dakika boyunca kesintisiz olarak ekranda tutan bu dizi, markalar için büyük önem taşımaktadır. En son çıkan reklamlar kategorisinde verilecek Yalı Çapkını Show TV’de yayınlanan reklamlar ile markanızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Reklam türleri her ne kadar günden güne değişse de TV’ye reklam ver kalıcılığını korumaktadır. Varlığını ilelebet sürdürecek olan bu reklam türü, Star TV reklamları ile daha da ayrıcalıklı kılınmaktadır.

Geniş izleyici kitlesine hitap eden Yalı Çapkını dizisine verilecek olan TV reklamı markanın satışlarına kâr olarak dönecektir. Tanınırlıkla doğru orantılı olan marka satışları, Yalı Çapkını ile zirvelere ulaşabilecek düzeydedir.

Tabii ki TV’ye reklam verme basit bir iş değildir. Öncelikle markanız için etkili bir reklam tasarımının yapılması gerekir. Ardından reklam türü ve etki kapasitesi göz önüne alınarak uzun bir sürecin tasarlanması gelmektedir. TV’ye reklam veren firmalar denildiğinde uzman kadrosu ve yılların getirdiği bilgi birikimiyle sektörde öncü olan Union İstanbul akıllara gelmektedir. Markanız için en iyisini istiyorsanız Union İstanbul ile iletişime geçmelisiniz.