seo-ajansi

Bursa SEO Ajansı

İnternet sitenizin aranma hacmini artırmak ve Google arama motorunda görünümünü artırmak için SEO çalışmalarının profesyonel şekilde yapılması gerekir. Alanında uzman ekibi ile sizlere hizmet veren Bursa SEO ajansı işletmeleriniz veya bireysel web siteleriniz için çözümler sunar.

seo hizmeti nedir

Bursa Kurumsal SEO Danışmanlığı

Dijital pazarlamanın önemi oldukça büyüktür. Potansiyel hedef kitlenizi ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı analiz ederek bursa kurumsal SEO çalışmalarınızı yapıyoruz. Böylelikle dijital dünyanın sunduğu fırsatlar ile firmalarınızın aranma hacmi yükseliyor. Cironuz artarak potansiyel müşterilerinizin sizlere hızlı bir şekilde ulaşması sağlanıyor.

Bursa kurumsal seo desteği ile firmanızın web sitesi arama motorlarında tanınmasını ve kolayca bulunmasını sağlanır. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için teknik çalışmalar ile iyileştirmeler yapılır. İlk olarak firmanın hedefleri belirlenir. Ardından firmanın beklenti ve hedefleri etraflıca araştırılıp belirlenerek rakip firmaların gözlemleri ve sektör analizleri yapılır. Bu analizler yapılırken aynı segmentin firmaları ile değerlendirmeler yapılır. Tüm bu araştırma ve analiz süreci uzman ekip tarafından büyük bir hassasiyet ile yürütülür.

1

Rekabet Analizi

Union İstanbul olarak, müşterilerimizin sektördeki rakipleri analiz edilerek, en doğru anahtar kelime planlama ve uygulama ile kısa sürede başarıya ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

2

Teknik SEO

Başta Google arama motoru olmak üzere, diğer arama motorlarının web sitenizi ve sayfalarınızı kolayca tarayıp, dizine ekleyebilmesi için, mevcut sorunlar incelenerek hatalar giderilir ve daha hızlı trafik almaya başlarsınız.

3

Site İçi SEO (On Page SEO)

Arama motorlarının ve kullanıcıların sitenizi daha rahat anlaması ve kolayca ulaşarak kullanabilmesi için, Link yapısı, Title, Meta Açıklama, Görsel, İçerik vb. diğer optimizasyonlar yapılarak site içi SEO ayarları tamamlanır.

1 1

Site Dışı SEO (Off Page SEO)

Site dışı SEO yani Off Page SEO işlemlerinde, başta sosyal imlemeler, sözlükler, paravan bloglar, ve kaliteli sitelerden alınan geri bağlantılar sayesinde, marka ve çevrimiçi görünürlüğü arttırıyoruz.

2 1

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO Çalışmalarımız ile, mevcut markanızın eksiklerini, hatalarını tespit ediyor, ve yüzlerce E-Ticaret alt yapılı sitelerden edindiğimiz tecrübe ile sitenizde yapılması gereken geliştirmeler konusunda öneriler sunarak dönüşüm sayınızı arttırmayı hedefliyoruz.

3 1

İçerik Planlama

İçerik planlama hizmetimiz ile, başta sitenizdeki ürün/hizmet açıklaması, kategori açıklaması, blog yazısı gibi içeriklerin planlanması ve analizi yapılarak, alanında uzman içerik yazarlarına içeriklerinizi hazırlatıyoruz.

Bursa Bölgesinde SEO Hizmeti Neden Önemli?

Günümüzde her sektörün internet ve web sitesi bağlantıları vardır. Artık büyük küçük tüm işletmeler ve markalar tanıtımlarını internet üzerinden yapıyor. Sosyal ağlar ve web siteleri sektörün ayrılmaz bir parçası haline dönüştü. Bursa SEO hizmeti önemi burada ortaya çıkıyor. Kaliteli içerikler ve doğru analizler ile oluşturulmuş web siteleri, diğer siteler arasından sıyrılarak öne çıkar ve aranma hacmi yüksek olur.

SEO çalışmaları her web sitesine ayrı olarak yapılır. Sektör araştırması, rakip analizi ve mevcut web sitesinin durumu değerlendirilerek gerekli çalışmalar ile iyileştirmeler yapılır. Sosyal medya ve web sitesi ile entegrasyon içinde işleyen bu süreç ile alanınızda dikkat çekmeniz ve aramalarda öne çıkmanız kolaylaşır. SEO çalışması sadece sanal olarak dikkat çekmeye değil fiziksel olarak büyümeye ve cironun olumlu yönde artmasına da destek olur.

Aranma hacminin yükselmesi ve Google’da üst sıralara çıkabilmek için doğru bir SEO çalışması gereklidir. Anahtar kelime çalışmaları, site içi SEO ve sosyal medya stratejileri ile sektörde fark yaratabilirsiniz. Potansiyel müşterilerin sizlere ulaşması ve sizleri tercih etmesi kolaylaşır.

kurumsal seo ajansi

Bursa Bölgesi Harici SEO Hizmeti Verdiğimiz İller

Başta İstanbul SEO Hizmeti olmak üzere

Konya SEO Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti

Antalya SEO Hizmeti

İzmir SEO Hizmeti Hizmeti olmak üzere

Türkiye’nin tüm illeri için özel olarak çalışma yapabilmekteyiz.  Ayrıca bir çok ilde bulunan ofislerimiz sayesinde, yüz yüze görüşme imkanınızda bulunmaktadır.

Bursa SEO Uzmanı Görevleri

Bursa SEO danışmanlığı veren ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşur. SEO uzmanları farklı dallarda uzmanlıklara ayrılabileceği gibi temel olarak web sitesinin tüm alanlarına hakim kişilerdir. Bursa SEO uzmanı görevleri ise;

  • Ön analiz ve yol haritası belirler. Uzman işin öncesinde analizler yaparak nasıl bir yol izleyeceklerine dair planlama yapar. Ön analizin içerisinde web sitesi ile alakalı anahtar kelime araştırması, rakip analizleri, mevcut trafik analizleri ve SWOT analizi bulunur. Ön analiz kısmı oldukça önemlidir. Projenin iş akış teması bu bölümde yapılır.
  • Site içi SEO teknik analizi yapar. SEO uzmanının temel görevi arama motorunda başarıya ulaşmaktır. Uzman web sitesinin teknik analizini yaparak mevcut durumu, eksik ve yanlış durumları belirleyerek bu sorunları yazılım ekibine raporlar.
  • Kullanıcı deneyimlerini analiz eder. Google tarafında en önemli noktalardan biri kullanıcı deneyimi ve memnuniyetidir. Uzmanlar bu memnuniyeti analiz ederek projeye öneriler sunar. Analiz kısmında sayfada kalma süresi, mobil cihaz uyumluluğu, font tercihi gibi farklı pek çok nokta incelenir.
  • İçerik analizi yapar. İçerik analizi SEO uzmanlarını üzerinde durması gereken en önemli konulardan biridir. Web siteleri içeriklerden oluşur. Bu içerikler farklı çeşitlerden oluşabilir. Metin içerikleri, multimedya içerikler gibi. Çalışmalarda içeriğin kalitesi incelenir ve iyileştirmeler yapılması için öneriler sunulur.
  • Performans raporlama yaparlar. Tüm çalışmaların sonunda verimliliği ve performansı analiz eder ve raporlarlar. Bu raporlar aylık ya da haftalık olarak raporlanabilir. Aynı zamanda anahtar kelime sıralama takibi, organik trafik akışı gibi performans analizlerini inceleyerek sunum raporları oluştururlar.

Sık Sorulan Sorular

Site içi SEO, yerel SEO, site dışı SEO ve uluslararası SEO alanlarında hizmet sunuyoruz. Sitenizi her yönden optimize ediyor, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarıyor ve arama motorlarındaki prestijini artırıyoruz.

Evet. Bireysel veya kurumsal web siteleriniz için ajansımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlandırma proje detayları doğrultusunda farklılık gösterir. Net bilgi için bizimle iletişime geçerek taleplerinizi aktarmanız gereklidir. Bunun ardından kapsamlı bir değerlendirme yapılacak ve size en uygun ücret teklifi sunulacaktır.

Bu çalışmalardan verim alabilmek için zamana yayılması, belli bir program dâhilinde yürütülmesi önemlidir. Zira SEO, -deyim yerindeyse- oldu bittiye getirilebilecek bir şey değildir. Size çok kısa zamanda iddialı sonuçlar vaad edenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Ajansımız arama motorlarını manipüle etmeye yönelik, sahte/aldatıcı içerikler ve hileli yöntemler kullanmaz. Her şey doğal bir süreç içerisinde, organik ve güncel SEO teknikleriyle uygulanır. Bu nedenle çalışmanın ne kadar zaman alacağı projeden projeye değişir.

Tabii ki yapılabilir. bursa nakliye firmaları, bursa çilingir, bursa inşaat firması, bursa oto kurtarıcı vb. lokasyon bazlı arama sorgularında iyi bir sıralama elde etmeniz mümkündür.

Evet. Web tasarım ile SEO bir bütünü oluşturan iki önemli parçadır. Bunları ayrı düşünmek mümkün değildir. Bir sitenin SEO uyumlu olabilmesi için her şeyden evvel son trendlere uygun, responsive bir tasarımı olmalıdır.
Kullanıcıyı sitede tutabilmek için etkileyici ve işlevsel bir tema kullanılmalıdır. Arama motorlarının siteyi rahatlıkla tarayabilmesi kod yapısının temiz ve sitenin yeterince erişilebilir olmasına bağlıdır.
Tasarımınız kötü ise bu, savaşı daha başından kaybettiğiniz anlamına gelir. SEO çalışmalarının temelini meydana getiren tasarım, ajansımızın uzmanlık alanına dâhil olan hizmetlerdendir.