İzmir SEO Ajansı

İzmir SEO ajansı olarak faaliyet gösteren firmamız, dijital dünyadaki varlığını öne çıkarmak isteyenlerin doğru adresidir. Kendinizi çevrimiçi ortamda görünür kılmak, marka bilinirliği elde etmek ve arama sonuçlarında yükselmek istiyorsanız, SEO hizmeti almaya ihtiyacınız var demektir.

Siz, potansiyel hedef kitlenize internet siteniz vasıtasıyla ulaşırsınız. Fakat onlar sizin web sitenize nasıl ulaşacak? İşte site dışı SEO, insanların sizi daha kolay bulmasını sağlamak için yapılan çalışmalardır. Eğer bu çalışma yalnızca belli bir bölgede bulunan kullanıcıları hedefliyorsa ‘yerel SEO’ (bölgesel SEO) adını alır.

Tabii ki bu yeterli değildir. Sitenize gelen ziyaretçileri en iyi şekilde memnun edebilmeniz ve onlara aradıkları her şeyi sunabilmeniz gerekir. Bu da site içi SEO hizmetini ilgilendirir.

İzmir SEO ajansı arayışına profesyonel yanıt veren firmamız, projelerinizin geleceğini sağlam temeller üzerine inşa eder. Tüm masraf ve emeklerinizin meyvesini en kısa zamanda almak istiyorsanız, planlı bir SEO çalışması yaptırarak emin adımlarla ilerlemeniz gerekir.

Yanlış, gelişigüzel uygulamalar; daha faydalı olsun düşüncesiyle abartılı yapılan SEO optimizasyonları (aşırı anahtar kelime kullanımı, çok fazla backlink vb.) sitenize zarar verir. Bu da hem maddi, hem manevi kayıp yaşayacağınız anlamına gelir.

İzmir SEO ajansları arasında tercihinizi bizden yana kullanarak kendinizi bu tür risklerden koruyabilir; nitelikli, güvenli ve sistemli hizmetimizin farkını projelerinize yansıtarak web sitelerinizin değerine değer katabilirsiniz.

seo hizmeti nedir

İzmir SEO Hizmeti Nedir?

İzmir SEO hizmeti nedir? Sorusuna kısaca, ‘İzmir özelinde gerçekleştirilen bölge bazlı SEO faaliyetleri’ diye cevap verebiliriz.

İzmir lokasyonundan yapılan aramalarda üst sıralara yükselmeyi arzu ediyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Örneğin İzmir’in Alsancak ilçesinde bir kombi servisiniz varsa, ‘İzmir Alsancak yoğuşmalı kombi’ veya buna benzer anahtar kelimelerde iyi bir sıralama elde etmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken, İzmir SEO ajansı ile anlaşarak bölgesel çapta SEO hizmeti almaktır.

İzmir SEO hizmeti nedir? Derken genel anlamda SEO hizmeti kastediliyorsa, zaten bu sorunun cevabı tüm şehirler için aynıdır: Sitenizi arama motorlarına uygun hâle getirmeye ve belli anahtar kelimelerdeki sıralamanızı iyileştirmeye yönelik uygulamaların tümü SEO hizmeti olarak tanımlanır.

Siteniz farklı ülkelerde yaşayan kullanıcılara da hitap ediyorsa, uluslararası SEO hizmetiyle onlara daha kolay erişmeniz mümkündür. Böylelikle yurt dışından da pek çok ziyaretçi kazanabilir, hizmet ağınızı genişletebilirsiniz.

İzmir Kurumsal SEO Danışmanlığı

İzmir kurumsal SEO danışmanlığı kapsamında, hedeflerinizi gerçekleştirmek ve hayal ettiğiniz başarılara ulaşmak için nasıl bir yol haritası izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 • Rakipleriniz kimler? Hangi konularda sizden daha iyiler?
 • Eksik yönleriniz neler? Rakiplerinizde olmasına rağmen sizde olmayan neler var?
 • Siteniz hangi noktalarda geliştirmelere ihtiyaç duyuyor?
 • Site içi SEO ve site dışı SEO alanlarında ne tür hatalar yaptınız ve bunları nasıl düzeltirsiniz?

İzmir kurumsal SEO danışmanlığı çerçevesinde bu ve benzeri tüm sorularınıza ayrıntılı cevap alırsınız. Sitenizin genel durumu hakkında her şeyden haberdar olur, yararlanabileceğiniz avantajların ve sizin için risk meydana getiren dezavantajların farkına varırsınız.

Böylelikle SEO konusunda bilinçli davranır, sitenizi tehlikeye atabilecek yanlışlardan kaçınırsınız. Belli bir program dâhilinde, istikrarlı çalışmalarınızla sitenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

İzmir kurumsal SEO danışmanlığı, tüm on-page ve off-page SEO işlemlerini içerir.

Ajansımız size; içerik ve ürün yönetimi, resim optimizasyonu, sayfa hızı gibi teknik gereklilikler, organik tanıtım çalışmaları ve benzeri her hususta destek sunar.

kurumsal-seo-ajansi
seo hizmeti neden almaliyiz

İzmir Bölgesinde SEO Hizmeti Neden Önemli?

İzmir bölgesinde SEO hizmeti neden önemli? Diye fazla düşünmeye bile gerek yoktur. Zira cevap basittir: Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehirlerinden biri olan İzmir’de sektörünüzün en çok tercih edilenleri arasına girmek istiyorsanız SEO hizmetine başvurmalısınız.

Neredeyse her sektörde yoğun bir rekabetin hâkim olduğu İzmir, firma ve hizmet çeşitliliği bakımından çok zengindir.

İnsanların önünde bu kadar fazla seçenek varken, alternatiflerin içerisinde kaybolup gitmemeniz ve hedef kitlenize kendinizi göstermeniz SEO hizmetiyle mümkündür.

Örneğin, ‘İzmir nakliye firması’ diye arama yaptığınızda binlerce sonuç ile karşılaşırsınız. Ancak kullanıcıların çoğu için bu sonuçların sadece ilk sayfada çıkanları önemli olup, diğerlerinin ehemmiyeti yoktur.

Zira pek çok kişi aramasını yalnızca ilk sayfa ile sınırlandırır. Diğer sayfalara bakma gereği duymaz, baksa bile iyi bir sıralama almamış olan siteye güvenmekte hâliyle tereddüt yaşar.

İzmir bölgesinde SEO hizmeti neden önemli? Sorusunun cevabı işte burada gizlidir. Sitenizin göz önünde olmasını amaçlıyor, internetin tozlu arka sayfalarına mahkum olmak istemiyorsanız SEO hizmetiyle hedeflerinize en etkili yoldan ulaşabilirsiniz.

İzmir Bölgesi Harici SEO Hizmeti Verdiğimiz İller

Başta İstanbul SEO Hizmeti olmak üzere

Konya SEO Hizmeti

Antalya SEO Hizmeti

Ankara SEO Ajansı

Bursa SEO Hizmeti olmak üzere

Türkiye’nin tüm illeri için özel olarak çalışma yapabilmekteyiz.  Ayrıca bir çok ilde bulunan ofislerimiz sayesinde, yüz yüze görüşme imkanınızda bulunmaktadır.

İzmir SEO Uzmanı Görevleri

İzmir SEO uzmanı görevleri sitenizi kullanıcı odaklı hâle getirmek ve arama motorlarındaki itibarını artırmak için yapılan her şeyi içine alır. Site içi SEO işlemleri sayesinde web siteniz tasarımsal ve fonksiyonel açıdan mükemmelleştirilir. Site dışı SEO çalışmaları ise, arama motorları nezdinde prestij kazanmanızı sağlar. Başka bir ifadeyle arama motorları içeriklerinize değer verir ve sizi, arama sorgularında diğer sitelerin önüne geçirir.

İzmir SEO uzmanı görevleri buna göre şöyle sıralanabilir:

 • Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için mevcut tasarımın, içeriklerin, kategorilerin, sayfaların SEO uyumluluğunu gerçekleştirmek
 • Gerekiyorsa yeni SEO uyumlu içerikler hazırlanması
 • Link inşasının yapılması
 • İndex sorunları, hit düşüşü, sıralama kaybı, site hızının yavaş olması ve buna benzer tüm problemleri tespit ederek gerekli müdahalelerde bulunmak
 • Anti-SEO saldırılarına karşı tedbir almak
 • Siteyi ve rakipleri detaylı bir biçimde analiz ederek buna göre stratejiler geliştirmek ve uygulamaya koymak
 • Yapılan bütün çalışmaları raporlamak, ihtiyaç duyuluyorsa bu doğrultuda farklı yöntemler belirlemek ve bunların verimliliğini denetlemek
 • Site dışı SEO için paravan blog, tanıtım yazısı, sosyal medya çalışmaları, backlink gibi hizmetler

Sık Sorulan Sorular

Site içi SEO, yerel SEO, site dışı SEO ve uluslararası SEO alanlarında hizmet sunuyoruz. Sitenizi her yönden optimize ediyor, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarıyor ve arama motorlarındaki prestijini artırıyoruz.

Evet. Bireysel veya kurumsal web siteleriniz için ajansımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlandırma proje detayları doğrultusunda farklılık gösterir. Net bilgi için bizimle iletişime geçerek taleplerinizi aktarmanız gereklidir. Bunun ardından kapsamlı bir değerlendirme yapılacak ve size en uygun ücret teklifi sunulacaktır.

Bu çalışmalardan verim alabilmek için zamana yayılması, belli bir program dâhilinde yürütülmesi önemlidir. Zira SEO, -deyim yerindeyse- oldu bittiye getirilebilecek bir şey değildir. Size çok kısa zamanda iddialı sonuçlar vaad edenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Ajansımız arama motorlarını manipüle etmeye yönelik, sahte/aldatıcı içerikler ve hileli yöntemler kullanmaz. Her şey doğal bir süreç içerisinde, organik ve güncel SEO teknikleriyle uygulanır. Bu nedenle çalışmanın ne kadar zaman alacağı projeden projeye değişir.

Tabii ki yapılabilir. izmir nakliye firmaları, izmir çilingir, izmir inşaat firması, izmir oto kurtarıcı vb. lokasyon bazlı arama sorgularında iyi bir sıralama elde etmeniz mümkündür.

Evet. Web tasarım ile SEO bir bütünü oluşturan iki önemli parçadır. Bunları ayrı düşünmek mümkün değildir. Bir sitenin SEO uyumlu olabilmesi için her şeyden evvel son trendlere uygun, responsive bir tasarımı olmalıdır.
Kullanıcıyı sitede tutabilmek için etkileyici ve işlevsel bir tema kullanılmalıdır. Arama motorlarının siteyi rahatlıkla tarayabilmesi kod yapısının temiz ve sitenin yeterince erişilebilir olmasına bağlıdır.
Tasarımınız kötü ise bu, savaşı daha başından kaybettiğiniz anlamına gelir. SEO çalışmalarının temelini meydana getiren tasarım, ajansımızın uzmanlık alanına dâhil olan hizmetlerdendir.